Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Укладання

Липень 25, 2017

Щоденна укладання волосся - не данина модним тенденціям, а спосіб вираження власної індивідуальності, необхідний завершальний крок в побудові свого іміджу. Сьогодні навіть творчий безлад на голові повинен бути ретельно продуманим, навіть якщо він виглядає легко, недбало, ніби укладання і немає зовсім. Така особливість щоденної укладки - вона підкреслює нашу особистість, неодмінно гармоніює з одягом і обов'язково вписується в обстановку. Інша справа - святкова укладка, зачіска для «виходу» - тут дозволено бути яскравою, неординарною, цікавою, можна вдатися до допомоги професіонала, а можна і створити таку укладку самостійно, благо, асортимент засобів для укладання дозволяє це зробити без особливих витрат. Перш ніж зупинитися на певній довжині волосся треба добре подумати - чи впораєтеся ви з щоденним доглядом і укладанням, яку зажадає та чи інша довжина.

Коротка стрижка

Коротка стрижка здається оптимальним варіантом для того, щоб заощадити час на укладку, проте варто пам'ятати, що коротке волосся фіксують на собі увагу, і укладання не може бути неохайною або непродуманою. Щоденним рішенням може стати сушка феном і «гребінцем-скелетом» з попереднім нанесенням невеликої кількості легкого мусу. Піднімаючи волосся біля коріння треба надати зачісці невеликому обсяг і чітку форму без стирчать кінчиків. Якщо волосся дуже короткі, можна і зовсім обійтися без фену, нанести трохи пінки, зафіксувати потрібний напрямок волосся і залишити їх до повного висихання. В якості святкового варіанту підійде гладка блискуча укладання гелем, або скуйовджена - воском або помадою. Можна залишити гладкою область чубчика і розтріпати потиличну частину зачіски.

Середня довжина

Волосся середньої довжини вимагають не меншої уваги в плані укладання. Стрижку сходинками можна урізноманітнити кінчиками всередину або назовні, що досягається феном і круглою щіткою. Шляхетності образу додасть косий проділ. Великі бігуді створять недбалий обсяг. При роботі феном краще сушити коріння, нахиливши голову вниз для прикореневого об'єму. На «вихід» можна озброїтися щипцями і засобом для гарячої укладання. Щипцями великого діаметра треба захопити кінчики і закриття їх всередину або назовні. Малий діаметр створить недбалі хвилі, якщо тримати щипці вертикально. В якості допоміжних засобів підійдуть легкий мус для збереження обсягу або лосьйон для гарячої укладання.

Довге волосся

Довге волосся з рівними кінцями можуть бути зачіскою вже самі по собі, будучи чистими і блискучими. Тут можна придумувати різні варіації кінського хвоста: з чубчиком на лоб, або заборонений назад під невидимку і піднесеною. Можна обійтися тонкої гумкою для волосся, або ж обернути навколо неї власну пасмо. Гладкий пучок і вибилися у лоба пасма - відмінний варіант для тих, хто цінує комфорт упереміж з модною недбалістю. Як укладання для ділової жінки можна спробувати абсолютно гладку зачіску з використанням гелю або спрея для блиску. Традиційний «каскад» на довгому волоссі буде виглядати неакуратно, якщо не приділити уваги цим «сходинках». Можна надати їм легкий завиток за допомогою великих бігуді або Шипці великого діаметру.

Чубчик

Чубчик - окрема тема зачіски. Як і раніше актуальна густа чубчик, яка спадає на очі. Засоби, які можна наносити на таку чубок - спрей для блиску або помада для укладання, щоб вона не розліталася і тримала форму. Мусом і гелем чубок обробляти не слід.