Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Стрижки

Липень 25, 2017

Сьогоднішня мода незвичайно багата різноманітними стилями і напрямками. Модним вважається все - класика, авангард, еклектика. Те ж саме відбувається і з модою на жіночі зачіски - яку б ви не вибрали, вона виявиться модною і доречною лише в тому випадку, якщо відповідає Вашому стилю і характеру.

В сучасній моді дійсно важко виділити якийсь пріоритетний напрямок. Така різноманітність дає величезний простір для самовираження як самій жінці, так і майстру. Однак можна сказати, що багато жінок вважають за краще класичним жіночим зачіскам короткі молодіжні стрижки, так як по достоїнству оцінили їх зручність. Полегшені варіанти жіночих зачісок не вимогливі, за ними дуже легко доглядати, вони практично не віднімають часу на укладку, крім того, здатні зробити кожну жінку неповторною. У сучасних жіночих зачісок немає строгих рамок, і майстер має можливість "пограти" якимись деталями, завдовжки і створити форму, що ідеально підходить саме цій жінці, овалу її особи, стилю одягу, способу життя. Хороший майстер рідко прагне точь-в-точь повторити малюнок попередньої стрижки, кожен раз жінка повинна йти від перукаря трохи змінилася, оновленою і посвіжілої. А правильно виконана стрижка дозволяє укладати волосся по-різному, надаючи зачісці то спортивне, то романтичне, то урочисте звучання.

Втім, іноді для того, щоб оновити свій вигляд, потрібно не стільки змінити стиль або малюнок стрижки, скільки освіжити колір волосся, а то і зовсім кардинально його змінити. У кожному конкретному випадку, звичайно, необхідно відштовхуватися від особистості жінки, від того, який стиль і яку колірну гамму вона вважає за краще в одязі, враховувати її вік, рід занять.

Молодим дівчатам підходять жіночі зачіски креативного характеру і відповідне забарвлення волосся. Цей напрямок моди передбачає в першу чергу неординарну форму зачіски, використання пасом різної довжини, всілякої асиметрії. Колір волосся при такій стрижці повинен відповідати загальному стилю, бути сміливим, яскравим, насиченим. Допускається і, більш того, вітається використання одночасно декількох квітів - контрастних або близьких по тону.

Авангардний стиль сучасних жіночих зачісок, якому властиві довгі чубчики-вуалі, що підкреслюють загадковість погляду, асиметричні форми, "рвані" кінчики волосся, створює образ жінки-загадки.

Нові технології виконання жіночих зачісок полягають в тому, що вони враховують, як буде рости волосся, тому зачіска не втрачає своєї форми у міру відростання волосся. Довге волосся припускають інтенсивний догляд і складне укладання, проте можна обійтися і без цього, якщо волосся підстрижене плавним переходом, а їх кінці кілька проріджені для створення перистого контуру. Таке волосся можна залишити прямими, злегка придушити кінчики або зібрати у вузол, а в урочистих випадках можна використовувати в укладанні принцип "єдності протилежностей", коли прямі і хвилясті пасма чергуються, або гладкий верх поєднується з подвіти кінцями - головне, щоб зачіска виглядала гармонійно.