Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Шовкове випрямлення волосся

Липень 25, 2017

Стильна і елегантна зачіска і здорові, хвилясті густою хвилею волосся - мрія будь-якої жінки.

Жінка - істота непостійне. Сьогодні вона мріє про розкішне кучерявою гриві, а завтра забажає, щоб її волосся струмували шовкової хвилею по плечах. Це і ускладнює завдання створення зачіски і вимагає докладання великих зусиль по догляду за волоссям.

В даний час в самий розквіт вступила епоха інноваційних технологій, які дозволяють доглядати за волоссям так, щоб вони довгі роки залишалися слухняними, міцними, красівимі.Шелковое випрямлення волосся дозволяє без шкоди структурі волосся випрямити волосся і додати їм глянсовий, здоровий блиск.

Шовкова випрямлення волосся SILIS SILK SYSTEM дозволяє з досить помітною періодичністю міняти свій образ, не завдаючи шкоди і збитків своєму волоссю. Відтепер ви зможете коли вам завгодно створювати зачіску з прямих або хвилястого волосся, а ваше волосся залишаться здоровими.

Система шовкового випрямлення волосся SILIS SILK SYSTEM від FRAMESI в нашій студії краси!

Революція в світі випрямленія- інноваційна послуга SILIS SILK SYSTEM: тривале випрямлення волосся з глибоким відходом. Формула насичена активними відновлюють компонентами, не містить формальдегіду та інші заборонені в Європі речовини; дозволяє фарбувати волосся тон-в-тон вже в цей же день. SILIS SILK SYSTEM- це 3 супермодні послуги: утихомирення обсягу, Бразильське вирівнювання, японську гладкість.

Містить СІРІЦІН- протеїни шовку зі структурою, схожою зі структурою волоса.Серіцін утворює захисну зволожуючу плівку. А похідні оливкового масла, які полірують стрижень волосини, відновлюючи ліпідний баланс. Результат: м'які, яскраві, шовковисте, важкі і слухняне волосся.

Результат і переваги.

 1. Яскраві, м'які, шовковисті, важкі і слухняне волосся.
 2. Збільшення густоти і щільності волосся на 15%.
 3. Лікувальний, який відновлює і захисний ефект.
 4. Фіксація кольору, антистатичний ефект.
 5. Неймовірний блиск.
 6. Утворює на волосині захисну зволожуючу плівку.
 7. Стійке і тривале випрямлення волосся (4-6 місяців).
 8. Дозволяє фарбувати волосся тон-в-тон в цей же день.
 9. Не містить формальдегід.
 10. Підходить для всіх типів волосся.
 11. Догляд та рекомендації.
Протягом двох днів після проведення процедури необхідно уникнути навантаження волосся - заколювання шпильок і затискачів, заплітання в косу, носіння обручів, а також утриматися від миття голови. Бажано користуватися спеціальним шампунем Harmony від Framesi.