Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Вечірні зачіски

Липень 25, 2017

Всі ми знаємо, що зачіска є важливим елементом для створення цілісного і розкішного жіночого образу.

"Зачіска - фінальний акорд, без якого вечірню сукню, макіяж, аксесуари та інші атрибути святкового образу виглядають незавершеними ", - впевнені експерти.

Готуючись до важливого торжества, наприклад, випускного вечора або весілля, не економте на зачісці! Щоб вечірня зачіска вийшла ідеальною, майстри "Твоєї території" рекомендують:

1. Уникати занадто громіздких і дуже складних зачісок.

2. Робити вибір на користь юності. Це означає, що зачіска не повинна робити Вас старше, а навпаки, підкреслювати Вашу свіжість, молодість і красу.

3. Зачіска повинна бути зручною. А також зберігати свою форму протягом всього вечора, щоб можна було танцювати, фотографуватися і веселитися.

4.Вечірня зачіска повинна поєднуватися з макіяжем, вечірньою сукнею і прикрасами.

5. Зачіска повинна підходити під Вашу форму і пропорції особи. Врахуйте: зачіска, яка ідеально виглядає на волоссі моделі з журналу, не обов'язково буде такою ж ефектною для Вас.

6. Не економте на перукаря. Тільки досвідчений майстер зможе підібрати і зробити зачіску, яка підкреслить, а не зіпсує Вашу красу.

7. Обов'язково «відрепетируйте» зачіску. Зробіть це за кілька тижнів або днів до свята - порадьтеся зі своїм майстром. Тоді точно будете впевнені, що зачіска підходить, також залишиться час для будь-яких коригувань.

Візьміть на замітку: в день торжества перукаря найкраще запросити додому. Це зручно і практично, наприклад, якщо на вулиці буде дощ або сильний вітер, у Вашої зачіски буде більше шансів залишитися цілою і неушкодженою. І майстри студії краси "Твоя територія" будуть раді зробити все можливе для того, щоб саме Ви стали королевою будь-якого балу!