Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

HydroPeptide Anti Age

Дипень 25, 2017

Революційна технологія пептидного anti age терапії в нашій студії краси, в центрі Києва!

В нашій студії краси «Твоя Територія» з'явилися нові процедури по догляду за обличчям американської косметичної марки HydroPeptide. Сьогодні пептидная терапія шкіри є одним з найбільш перспективних напрямків в косметології. Пептиди володіють властивістю регулювати процеси, що відбуваються в клітинах шкіри. Вони дозволяють вирішувати найскладніші завдання і, в тому числі, пов'язані з віковими змінами шкіри. Процедури пептидного терапії високоефективні, комфортні і безпечні. Основний напрямок косметичної марки HydroPeptide - антивікової догляд, рушійною силою в боротьбі з віком в якій є 62 пептиду, стовбурові клітини рослинного походження, ензими, ферменти, антиоксиданти, ДМАЕ, гіалуронова кислота і т.д. Пептиди є вихідною сировиною для побудови колагену і ряду інших елементів шкіри, вони зміцнюють основні її елементи і дозволяють їй відновити якості, якими володіє молода шкіра.

Студія краси «Твоя Територія» пропонує інноваційні професійні програми по догляду за шкірою HydroPeptide.

Догляд за відновлення шкіри за допомогою стовбурових клітин

Програма спрямована на зменшення прояви старіння шкіри і їх профілактику, підвищення тонусу і еластичності, відновлення епідермального бар'єру. Застосування даного комплексу на основі омолоджуючих регуляторних пептидів і стовбурових клітин активує обмінні процеси в шкірі, стимулює синтез біополімерів дерми, підвищує тургор і еластичність шкіри, покращує колір обличчя, зменшуючи прояви гравітаційного птозу, корекція овалу обличчя. Ефект помітний після першої процедури.

Показання: Корекція ознак фото і хроностаріння

Екстрена терапія обличчя проти стресу

Призначена для клієнтів провідних насичений спосіб життя, відчувають синдром хронічної втоми. Молочна кислота і ензими дбайливо очищають шкіру, сприяють оновленню рогового шару епідермісу. Стовбурові клітини ехінацеї оживляють і зволожують її. Пептиди нормалізують функції клітин і підтримують водний баланс шкіри. В результаті вже після першого застосування шкіра стає більш зволоженою, гладкою і сяючою. Глибокі зморшки стають менш помітними, поверхневі розгладжуються.

Показання: Синдром хронічної втоми, сухість, свербіж, тьмяний колір обличчя, чутлива шкіра.

Програма антивікового догляду

Програма анти-вікового догляду - візитка по догляду за обличчям. Це розслабляє, ефективне лікування омолоджує шкіру і надає ефект ліфтингу за рахунок 12 пептидів, факторів росту і протеїнів. Начинаеться догляд з м'якого відлущування, яке дозволяє шкірі оновитися і засяяти здоров'ям. Збагачує вітамінами і мінералами. Захищає за допомогою антіоксідантов.Уже після першого застосування розслабляються мімічні зморшки, шкіра сяє, її текстура вирівнюється і ущільнюється.

Показання: Профілактика і корекція незначних вікових змін.

Освітлюючий догляд для обличчя

Завдяки компонентам препаратів цієї серії можна успішно впливати на пігментацію різного генезу. Ця програма освітлює і змушує сяяти шкіру будь-якого типу. За рахунок глибокого очищення клітини накопичили зайвий пігмент руйнуються. А Бета-Вайт пептид що входить до складу сироватки блокує утворення меланіну. Пептиди стимулюють оновлення клітин, нормалізує кератінізацію і регенерацію. Ця програма дозволяє уповільнити процеси старіння, прояв постакне і пігментації. Шкіра стає більш еластичною і пружною, вирівнюється її колір і рельєф.

Показання: для Гіперпігментація, постакне пігментація, «маска» вагітних, вікові плями, старіння.

Літня терапія для шкіри обличчя

Для регулярного експрес догляду особливо в літній період часу з метою відновлення водного балансу шкіри. Шкіра стає зволоженою, вирівнюється колір обличчя. Усуваються ділянки гіперкератозу і лущення. Ензими і пептиди дозволяють шкірі виглядати доглянутою, свіжої і молодий.

Показання: Регулярний експрес догляд в літню пору. Освітлення, зволоження збезводненої шкіри.

Догляд за проблемною шкірою обличчя

Програма для лікування вугрової хвороби легкого та середнього ступеня тяжкості (закриті комедони, папули, пустули), а також корекція розширених пор, інфільтратів, і інших проявів постакне. В основі лікування, що діють на причину захворювання препарати: азелаїнова і саліцилова кислоти. Pore-cleansing пептид сприяє швидкій корекції недосконалостей і забруднень. Ромашка і мед заспокоюють і захищають шкіру від сухості і роздратування.

Показання: Комедони, розширені пори, акне легкої та середньої тяжкості

Пом'якшення і відновлення обличчя для чутливої шкіри

Процедура повноцінного догляду за чутливою шкірою. Стовбурові клітини Глобулярія Кордіфолія, пептиди і антиоксидантний сила чорниці і ванілі сприяє вирівнюванню тону шкіри і гладкою текстурою, мінімізуючи почервоніння і роздратування. Мигдальний кислота, екстракт гіркого мигдалю злегка прискорюють оновлення кліток, сприяють вирівнюванню тону шкіри. Ацетилгексапептидом-37 покращує доступ вологи і цілісність бар'єру по всій шкірі для збільшення гідратації і відновлення стовбурових клітин. Глобулярія Кордіфолія допомагає зменшити відповідають за старіння агенти і мікро-запалення. Чорниця і ванільний екстракт захищають шкіру від пошкодження вільними радикалами і володіють антибактеріальними і зволожуючими властивостями.

Показання: для відновлення епідермального бар'єру, зменшення явищ лущення, усунення відчуттів сверблячки, стягнутості шкіри. Зволоження.

Догляд за відновлення шкіри рук і тіла

Програма призначена для догляду за руками і тілом, адже їх не можна залишати без уваги. Це розслабляє, ефективний засіб, який відновлює і підтягує шкіру за рахунок пептидів, факторів росту і протеїнів. Вже після першого застосування шкіра стає більш гладкою, зволоженою і яскравою, а її тон вирівнюється.

Показання: Регулярний догляд за шкірою тіла і рук для всіх типів шкіри.