Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

«Цілюща грязь Мертвого моря»

Липень 28, 2017

Грязелікування недарма стало дуже популярним останнім часом. Особливо славляться у всьому світі грязі Мертвого моря, особливо обгортання грязями Мертвого. Але далеко не всі люди знають, наскільки корисними можуть бути ці бруду через унікальність їх складу. Справа в тому, що до складу грязей Мертвого моря входять не тільки солі, як прийнято вважати, а й такі корисні речовини, як: органічні кислоти, сірка і хром, кальцій і залізо, магній і марганець, кобальт, бром, фосфор і цинк. У цих речовинах потребує людський організм.

До Мертвому морю люди з усього світу їдуть щороку, щоб поправити здоров'я, зарядитися бадьорістю і гарним настроєм. Всім відомо, що уздовж Мертвого моря побудовано безліч готелів, які приймають людей для грязелікування. Але зовсім не обов'язково їхати так далеко, якщо ви зайняті.

У нас є унікальна можливість запропонувати вам обгортання грязями Мертвого моря в Києві. Для початку ми розповімо про деякі важливі цілющих впливах грязей Мертвого моря. По-перше, грязі Мертвого моря прекрасно знімають втому і стрес, які є частим явищем в сучасному світі. Обгортання грязями Мертвого моря розслаблюють м'язи, поліпшують настрій і знімають напругу.

По-друге, грязі Мертвого моря надають приголомшливе вплив на шкіру. Завдяки грязям Мертвого моря шкіра очищається (бруд видаляє омертвілі клітини), пори звільняються (це особливо важливо і ефективно при проблемній / жирній шкірі), стимулюється кровообіг і обмін речовин, зменшується запалення / роздратування, і навіть розгладжуються зморшки. Завдяки такому комплексному впливу процеси старіння шкіри сповільнюються, поліпшується колір обличчя, шкіра стає еластичною / пружною. Відомо, що навіть Клеопатра використовувала ці грязі в косметичних цілях.

Обгортання грязями Мертвого моря приголомшливо ефективні для схуднення і розсмоктування целюліту, тому що завдяки грязьовим обгортання поліпшується обмін речовин. Також, регулярні процедури обгортання грязями Мертвого моря допоможуть вам позбавитися від розтяжок і навіть рубців, так як за допомогою них сповільнюються процеси утворення сполучної тканини.

Незважаючи на те, що обгортання грязями Мертвого моря безпечні і гіпоалергенні, існують деякі протипоказання до грязелікування. Це онкологічні захворювання та освіти, запалення щитовидної залози, стан після інфаркту, міома, туберкульоз, стенокардія.

SPA-програма «Цілюща грязь Мертвого моря» включає в себе:

  1. - сольовий скраб
  2. -масаж
  3. - обгортання брудом Мертвого моря.
Подаруйте собі райська насолода! Порадуйте своє тіло чудовими процедурами!

Тривалість SPA-програми 90 хвилин.