Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Трихлороцтової пілінг (ТСА пілінг) 15% (Onmacabim, Ізраїль)

Липень 25, 2017

Пілінг - це отшелущівающая процедура, в основі якої лежить механізм пошкодження верхніх шарів епідермісу з метою вирівнювання рельєфу і кольору шкіри. Пілінги омолоджують і оновлюють шкіру, допомагають позбутися від пігментації, рубців і шрамів, пост-акне і інших дефектів. Шкіра реагує на втручання запуском механізмів оновлення, виробленням колагену і еластину, в результаті чого омолоджується і розгладжується. Зникають дрібні зморшки, пігментні плями, рубці і нерівності.

Трихлороцтової пілінг - класичний серединний пілінг, є одним з основних методів корекції вікових косметичних дефектів. Пілінг може бути проведений на різних рівнях глибини, необхідних для кожного конкретного пацієнта. Це дозволяє використовувати його для вирішення широкого кола косметичних проблем. В результаті процедур відбувається вирівнювання рельєфу і тону, поліпшення кольорі шкіри, зменшення зморшок, поліпшення тургору шкіри, корекції гіперпігментації на обличчі, кистях рук і ін.

Показання: • Кісетние зморшки в області губ • Зморшки чола, перенісся, щік • Рубчики постакне, розширені пори • Розтяжки • Фото- хроно- старінні, мелазма

Очікуваний ефект: інтенсивне омолодження шкіри, розгладжування дрібних і глибоких зморшок, вирівнювання рельєфу розтяжок, усунення рубців і гіперпігментації.

Етапи проведення процедури

Трихлороцтової пілінг проводиться відповідно до наступних етапів:

Попередня підготовка. За два-три тижні до початку процедури необхідно підготувати шкіру до кислотного пілінгу шляхом використання косметичних засобів з вмістом низькопроцентного розчину гліколевої кислоти. Трихлороцтової пілінг. Нанесення на шкіру складу для зняття залишків забруднень і макіяжу. Завдяки даному дії відбувається підсушування шкіри і підготовка до подальших процедур Рівномірний послідовне нанесення на оброблювану ділянку шкіри розчину трихлороцтової кислоти. На даному етапі можливе виникнення відчуття печіння, або легкого поколювання, яке можна зменшити шляхом додаткового обдування поверхні шкіри Після виникнення білої плівки (фрост ефекту) на шкіру наносять нейтралізатор, потім обережно змивають залишки кислоти водою. Після цього дії оброблена поверхня покривається скоринкою Завершальний етап. Після завершення процедури на оброблену область шкіри наносять живильний крем, який сприяє прискоренню процесу відновлення пошкоджених клітин