Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А
Липень 25, 2017

Мікроблейдінг брів зробить ваші брови ідеальними!

У сучасному світі індустрії краси мікроблейдінг брів викликав справжній фурор. При використанні цієї техніки волоски виходять ідеально промальовані, а сама брову виглядає максимально природно.

Мікропігментування (мікроблейдінг) має на увазі ручне нанесення пігменту в певній техніці, яка повторює природне зростання волосків. Після виконання процедури брови стають об'ємними і візуально пухнастими. Мікроблейдінг є різновидом перманентного макіяжу. Завдяки тоненьким лезах майстер вводить барвник в самий верхній шар епідермісу, в результаті чого утворюються штрихи, що нагадують натуральні волоски.

На відміну від класичного татуажу, який наноситься апаратним способом, мікроблейдінг повністю виконується вручну. Розмитості і патьоки, що виникають при апаратному татуаже, при використанні даної методики виключені.

Майстер технікою мікроблейдінг брів відтворить волоски в тих місцях, де вони повинні рости. Досвідчені майстри нашої студії працюють в цьому напрямку, створюють натуральні брови. Мало хто запідозрить на перший погляд, що це промальовані на шкірі волоски, а не рідні. Вибирається кілька гармонійних пігментів по-загальному жіночому цветотіпу, щоб брови виглядали натурально на тлі волосся, кольору шкіри, форми очей. Завдяки такій техніці, татуювання виглядає максимально природно.

Відсутні видають татуаж-лінії і не просвічується на шкірі фарба. Весь процес виконується майстром вручну. Як інструменти для мікроблейдінга використовують лопатки-леза. За допомогою інструменту фахівець вбиває пігмент в епідерміс до 0,8 мм, імітуючи натуральне розташування волосків на бровах.

Після процедури у вас не залишиться рідкісних ділянок або так званих лисин, а сам контур буде чітким і виразним. За вашим бажанням можна варіювати колір або робити його однаковим по всій довжині брів, вибирати потрібний напрямок волосків, їх розмір, коригувати форму вигину.

стійкість мікроблейдінга

Завдяки введенню пігменту у верхні шари епідермісу, ваші бровки будуть радувати своєю красою не тільки вас, але і оточуючих, тривалий час. Ви назавжди забудете про щоденне використання тіней, олівця і інших косметичних засобів по догляду за бровами.

В ідеалі мікроблейдінг тримається 1,5-2 роки, але корекція вже може знадобитися через кілька місяців після процедури.

Тривалість ефекту від мікроблейдінга залежить від декількох факторів: скільки рідного пігменту міститься в волосках, якої якості фарба буде нанесена на брови, глибина вбивання фарбувального складу, догляд після виконання татуажу.

До переваг мікроблейдінга можна віднести наступні моменти:

 1. Після сеансу спостерігається мінімальна набряклість через те, що техніка виконується ручним способом.
 2. Відбувається мінімальну кількість пошкоджень шкірних покривів, що робить цю процедуру практичною. Не слід чекати кілька днів, поки спаде набряклість як при стандартному татуаже. При правильному виконанні, мікроблейдінг може не вимагати і зовсім будь-якого відновлення.
 3. Завдяки техніці нанесення пігменту, він практично на сто відсотків вбирається в шкірні покриви і можна відразу судити про форму брів, не чекаючи корекції.
 4. Дана техніка дозволяє максимально наблизити зовнішній вигляд і форму брів до натурального.
 5. Волосся перед мікропігментірованіе не голили. Навпаки, потрібні перед сеансом максимального їх відростити. Оформлені брови в цій техніці підсилюють ефект густоти росту волосся

Таким чином, після проведення мікроблейдінга ваші бровки будуть виглядати привабливо і виразно, але головне, - їх не відрізнити від натуральних. Присутня можливість варіювати колір і інтенсивність пігменту, змінювати товщину волосків і заповнювати рідкого ділянки.

Мікроблейдінг брів: протипоказання

За кілька днів до проведення процедури слід повністю відмовитися від вживання алкоголю або антибіотиків, адже в першому випадку можливе розрідження крові і виділення сукровиця під час біотатуаж, що здатне створювати перешкоди в роботі майстра, а в другому - пігмент може не прижитися.

Сприйнятливість шкіри до пігменту істотно знижує користування солярієм. Тому його категорично не рекомендується відвідувати перед наміченої процедурою.

Крім того, ми радимо не вискубувати брови за 2 тижні до мікроблейдінга. Справа в тому, що майстер на самому сеансі визначається з формою брів і нюансами проведення технології. Саме тому йому важливо знати, як у вас реально зростають волоски і яку форму має надбрівна дуга. Щоб істотно збільшити ефект мікроблейдінга, в день проведення процедури відмовтеся від кофеїну і шкідливої їжі.

Протипоказання при мікроблейдінге брів:

 1. цукровий діабет
 2. погана згортання крові
 3. гепатит та інші хвороби печінки
 4. онкологічне захворювання
 5. захворювання крові
 6. епілепсія та інші розлади психіки
 7. вагітність і годування груддю
 8. непереносимість анестетиків і алергічна схильність.

Мікроблейдінг дає натуральний ефект густих красивих брів витонченої форми. Його може зробити будь-яка дівчина і жінка, не роблячи акценту на свій вік. За допомогою мануального татуажу, волоски брів виходять найтоншими, що надає естетичний вигляд зовнішності відразу після процедури.

Вартість процедури мікроблейдінг брів - 1200 гривень.

Перманентний макіяж (татуаж) в студії краси "Твоя територія"

Будь-яка сучасна жінка хоче завжди мати доглянутий вигляд і яскраве, привабливе обличчя з мінімумом косметики. Одним з кращих рішень в даному випадку є перманентний макіяж (татуаж). За допомогою перманентного макіяжу можна підкреслити і зробити яскравіше, виразніше природні риси, уявити у вигідному світлі обличчя і згладити недоліки. Асиметрія, розмиті, бліді контури губ, незадоволеність їх формою і розміром, рідкісний зростання волосків на бровах, невиразні очі. Всі ці проблеми з успіхом можна вирішити за допомогою перманентного макіяжу (татуаж).

4 причини зробити татуаж в нашій студії:

 • Татуаж зберігає привабливий і акуратний вигляд в спорт-залі та басейні, в літню спеку і зимову хуртовину. Потекшую туш, що обсипалися тіні, з'їдена помада - все це в минулому!
 • При спокусливо низькою ціною Ви можете заощадити багато часу на приведення себе в порядок перед роботою або побаченням.
 • У вас чутлива шкіра, схильна до подразнень і вибаглива у виборі косметики? Тоді ви неодмінно оціните послуги татуажу, недорого зробити які можна у нас в студії. Загоєння відбувається протягом декількох днів.
 • Вас не влаштовує лінія брів або контур очей? Хочете додати губам спокусливий обсяг? Зробіть татуаж, який приховає недосконалість і підкреслить ваше чарівність. З його допомогою можна замаскувати опіки, пігментні плями або рубці.