Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Стрижки

Липень 25, 2017

Сучасний чоловік все більше став піклуватися про свою зовнішність. Його цікавить вже не тільки сама зачіска, а й стан волосся, нігтів, шкіри. Найчастіше чоловіки бувають ретельніше дам в своєму прагненні до краси. Головними залишаються чистота волосся і вдала стрижка, а якщо довге волосся, то акуратність чоловічий зачіски. Добре виконана, вона може змінити вираз обличчя, красти його недоліки, наприклад, занадто довгий або кирпатий ніс, зробити лоб вище або надати йому більш правильну форму, пом'якшити занадто різкі риси обличчя, зробити обличчя благородніше і молодше. Помічено, що модна і зі смаком виконана чоловіча зачіска додає впевненості в собі і прикрашає життя. Але якщо жінки схильні до авантюризму і ризику в експериментах над своєю зовнішністю, то чоловіки в душі консерватори. Химерні чоловічі зачіски з мелірування в модних журналах більшість чоловіків відштовхує. Тому, на думку стилістів, основною і невиліковним тенденцією можна вважати природність і простоту чоловічих зачісок.

Короткі і доглянуте волосся воліють більшість сучасних відомих і не дуже чоловіків - це короткі по всьому колу голови стрижки, ніякого натяку на безлад. Така зачіска вимагає використання невеликої кількості мусу для підтримки стилю.

Класика - найпопулярніша стрижка. Це, свого роду, "спогад" модної чоловічої зачіски 1950 року, коли все волосся спереду зачісується назад, але трохи откланяются в одну сторону. Для підтримки волосся в такому положенні необхідно використання будь-якого засобу для укладання.

Якщо ви віддаєте перевагу волосся середньої довжини - можна залишити волосся ззаду більш довгими, ніж попереду, або - це все залежить тільки від вас - ви можете залишити все волосся однієї довжини. Такого стилю чоловічі зачіски залишають шанс для творчості: ви можете створити на голові невеликий безлад, так званий стиль "щойно прокинувся". Інший варіант - залишити їх в природному вигляді, але використовувати відповідний засіб для укладання, щоб надати волоссю текстуру.

Якщо ж ви любитель екстремальної довжини - від підборіддя до і нижче плечей - все залежить від того, що більше вам йде і наскільки добре ви вмієте за ними доглядати. Кожного чоловіка турбує колір власного волосся. "Натуральний" - ось підходяще слово для цієї теми. Це означає, якщо ви вирішили пофарбувати волосся "пасмами", то вибирайте колір на один тон світліше ваших власних.