Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

«Шоколадне блаженство»

Липень 28, 2017

Студія краси "Твоя територія" пропонує Вам комплексну спа-програму, в яку входить: незабутній кавовий пілінг, шоколадне обгортання і масаж, які моментально піднімають настрій. У Вас є шанс відчути себе "цукеркою", до того ж, Ви подаруєте своєму організму оновлення, нові сили і красу. Кавовий пілінг застосовується, в основному, до «проблемних зон»: верхня частина рук до плечей, стегна, живіт, сідниці. Під час кавового пілінгу використовується натуральну мелену каву. Дрібні зерна кави дбайливо чистять верхній шар шкіри, стимулюють, активізують процес кровообігу у верхніх шарах шкіри, виконуючи роль природного натурального скрабу. Шоколадний масаж виконується вручну. В його основі - адаптоване до сучасного життя вчення Аюрведи (древні знання про чакри і тонких енергетичних матерії тіла, в точках якого ці енергії виходять назовні). На відміну від класичного масажу, шоколадний необов'язково проводити курсом, досить рази на місяць. Або напередодні важливого заходу. Процедура допоможе Вам розслабитися і підготує тіло до завершального етапу - обгортання.

Детальніше

«Мінерали мертвого моря»

Липень 28, 2017

SPA-Програма «Мінерали Мертвого моря» - це глибоке зволоження, харчування і відновлення шкіри тіла, рук і ніг. Глибоке очищення шкіри тіла, рук і ніг здійснюється за допомогою скрабу, який ніжно видаляє ороговілі клітини, роблячи шкіру м'якою і шовковистою. Сольовий пілінг тонізує шкіру, сприяє поліпшенню внутрішнього кровотоку і розслабленню м'язів. Масаж тіла здійснюють для розслаблення, поліпшення самопочуття (оздоровлення), підвищення життєвого тонусу, імунітету та енергійності. Масаж тіла також використовується при лікуванні целюліту і захворювань опорно-рухового апарату Обгортання тіла - спосіб, який застосовують в декількох цілях: омолодження, відновлення і стимуляція регенерації клітин, поліпшення кровообігу, розслаблення м'язів; зняття роздратованості шкіри, зволоження та живлення, сприяння швидкому лікуванню опіків, варикозного розширення вен і ударів; очищення і освіження шкіри, виведення токсинів з організму; лікування целюліту.

Детальніше

«Цілюща грязь Мертвого моря»

Липень 28, 2017

Грязелікування недарма стало дуже популярним останнім часом. Особливо славляться у всьому світі грязі Мертвого моря, особливо обгортання грязями Мертвого. Але далеко не всі люди знають, наскільки корисними можуть бути ці бруду через унікальність їх складу. Справа в тому, що до складу грязей Мертвого моря входять не тільки солі, як прийнято вважати, а й такі корисні речовини, як: органічні кислоти, сірка і хром, кальцій і залізо, магній і марганець, кобальт, бром, фосфор і цинк. У цих речовинах потребує людський організм. До Мертвому морю люди з усього світу їдуть щороку, щоб поправити здоров'я, зарядитися бадьорістю і гарним настроєм. Всім відомо, що уздовж Мертвого моря побудовано безліч готелів, які приймають людей для грязелікування. Але зовсім не обов'язково їхати так далеко, якщо ви зайняті. У нас є унікальна можливість запропонувати вам обгортання грязями Мертвого моря в Києві. Для початку ми розповімо про деякі важливі цілющих впливах грязей Мертвого моря. По-перше, грязі Мертвого моря прекрасно знімають втому і стрес, які є частим явищем в сучасному світі. Обгортання грязями Мертвого моря розслаблюють м'язи, поліпшують настрій і знімають напругу.

Детальніше

«Магія ароматів»

Липень 28, 2017

Аромамасаж - найм'якший вид масажу, пропонований нашою студією краси «Твоя Територія». Його головна перевага - досягнення глибокої релаксації завдяки поєднанню плавних і ніжних рухів рук майстра з розслаблюючим дією спеціального складу для масажу, який виготовляється на основі натурального кокосового масла. Інші компоненти (масла натурального походження) наші досвідчені спа-майстра індивідуально підбирають для кожного гостя студії краси «Твоя Територія». Незважаючи на максимально щадну методику, аромамассаж є відмінним засобом для відновлення здоров'я та профілактики різних захворювань. Чому? Тому що дає організму можливість отримати всього за 1 годину настільки повноцінний відпочинок, який за ефектом можна порівняти з невеликим відпусткою. Як наслідок, запускаються закладені природою механізми самовідновлення всіх функцій організму, активізується природна імунний захист, зміцнюється нервова система. Зняття м'язового спазму допомагає боротися з болями в спині і ногах, головними болями.

Детальніше