Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Spa маникюр

Липень 25, 2017

SPA-манікюр - це ціла система, яка включає ефективне зволоження і пом'якшення шкіри, включаючи насичення її вітаміном Е, і високоякісний пілінг. Це - справжня подорож у світ розкоші і блаженства. Спа-манікюр - це професійний догляд за шкірою рук і за нігтями. В арсеналі професійних майстрів велика кількість спеціальних засобів, використання яких допомагає привести руки клієнта в порядок.Гладкая зволожена шкіра, міцні красиві нігті - результат процедури спа-манікюру. Індивідуальний підхід і увагу до проблем клієнта дозволяють значно поліпшити стан шкіри рук і нігтів. SPA манікюр найприємніша і корисна процедура. Ніжні натуральні запахи вживаних препаратів перетворюють її в незабутню подорож у світ тактильних і ароматичних задоволень. Прекрасно підібрані натуральні компоненти не тільки пом'якшують, допомагають повернути еластичність, зволожують і омолоджують шкіру, але і виробляють м'який і ефективний пілінг, що завжди благотворно позначається на загальному самопочутті.

Для тих, хто не хоче, щоб руки видавали їх вік, чудово підійдуть препарати з керамідами. На завершення процедури SPA манікюру проводиться розслабляючий масаж рук, знімає втому, напругу і піднімає настрій.

 1. Видалення покриття з нігтів.
 2. Додання необхідної форми нігтям спеціальною пилкою на гумовій або картонній основі.
 3. Розм'якшення кутикули і пом'якшення шкіри рук спеціальним засобом для SPA манікюру.
 4. Попередня обробка кутикули з використанням засобів для подальшого розм'якшення і часткового видалення кутикули.
 5. Видалення кутикули з використанням елементів класичного манікюру або європейського манікюру.
 6. Пілінг спеціальним засобом для поверхневого відлущування ороговілих клітин шкіри і підготовки шкіри для більш глибокого пілінгу.
 7. На шкіру рук наноситься препарат для глибокого пілінгу і протягом 2 - 3 хвилин масажними рухами втирається. Відбувається зволоження, загоєння дрібних тріщин, харчування шкіри рук і її пом'якшення.
 8. Масаж рук до ліктя і глибоке зволоження надання шкіри еластичності і гладкості. Компоненти, що входять до складу препарату чинять захисну функцію на шкіру рук, створюючи тонку плівку, яка утримує вологу на поверхні рук, відбувається високоякісне зволоження.
 9. Полірування нігтів спеціальним полірувальником.
 10. Покриття нігтів біогелем або гель-лаком, спеціальними зміцнюючими і лікувальними засобами або кольоровими лаками за бажанням.
 11. Під час проведення SPA манікюру можна провести парафінотерапія, вона посилити дії препаратів.
Переваги SPA манікюру

SPA манікюр це комплексний догляд, що включає в себе високоякісне зволоження і пом'якшення рук, м'який ефективний пілінг, живлення шкіри натуральними вітамінами і керамідами. SPA манікюр дозволяє зробити будь-які руки доглянутими. Ароматерапевтичні аромату надають манікюру вишуканість і неповторність.