Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

«Шоколадне блаженство»

Липень 28, 2017

Студія краси "Твоя територія" пропонує Вам комплексну спа-програму, в яку входить: незабутній кавовий пілінг, шоколадне обгортання і масаж, які моментально піднімають настрій. У Вас є шанс відчути себе "цукеркою", до того ж, Ви подаруєте своєму організму оновлення, нові сили і красу. Кавовий пілінг застосовується, в основному, до «проблемних зон»: верхня частина рук до плечей, стегна, живіт, сідниці. Під час кавового пілінгу використовується натуральну мелену каву. Дрібні зерна кави дбайливо чистять верхній шар шкіри, стимулюють, активізують процес кровообігу у верхніх шарах шкіри, виконуючи роль природного натурального скрабу. Шоколадний масаж виконується вручну. В його основі - адаптоване до сучасного життя вчення Аюрведи (древні знання про чакри і тонких енергетичних матерії тіла, в точках якого ці енергії виходять назовні). На відміну від класичного масажу, шоколадний необов'язково проводити курсом, досить рази на місяць. Або напередодні важливого заходу. Процедура допоможе Вам розслабитися і підготує тіло до завершального етапу - обгортання.

Шоколадне антицелюлітне обгортання сприяє зменшенню жирових відкладень, ліквідує застій рідини в міжклітинному просторі, стимулює обмінні процеси і синтез колагену, підсилює мікроциркуляцію, добре зволожує шкіру, підтягує і надає шкірі здорового вигляду, сприяє усуненню розтяжок і робить її гладкою і бархатистою.

"Родзинка" процедури в тому, що шоколад допомагає підвищити протимікробну і противірусну захист організму, ліквідує стан втоми і дратівливості, впливає на нервову систему як антидепресант, стимулює вироблення гормонів "щастя" сприяючи розслабленню і хорошому самопочуттю.

Після такого комплексу процедур, кожна з яких навіть окремо здатна подарувати масу задоволення і надати видимий позитивний ефект на шкіру тіла, Ви немов заново народитесь. А шкіра буде настільки м'якою і бархатистою, що захочеться повернутися в студію «Твоя територія» знову і знову!

Подаруйте собі чарівний шоколадний спа-комплекс для тіла і душі!