Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Шийно-комірний масаж

Липень 28, 2017

Шийно-коміркова зона і голова частіше за інших зон тіла людини підпадає під вплив негативних факторів середовища. Саме в цій зоні найчастіше спостерігається виникнення застійних явищ, набряклості, защемлення хребців, відкладення солей і порушення в роботі сполучних тканин.

В результаті виникають такі захворювання, як остеохондроз, сколіоз, кривошия, утворюються лопаточні спайки. Крім цього, з'являються болі в спині, шиї, плечах, голові.

Підвищується тиск, ви все частіше відчуваєте нервозність, втома, сонливість.

Одним з природних і найбільш ефективних способів уникнути ряду перерахованих проблем є масаж шийно-комірцевої зони і голови.

Даний вид масажу надає регулюючу і нормалізує вплив на найважливіші функції систем людського організму. Успішно застосовується при стресах, безсонні і невротичних станах, корисний при періодичних оніміння рук і пальців, а також при підвищеному або зниженому тиском.

Масаж шийно-комірцевої зони також дозволяється позбутися зайвих сольових відкладень, спайок в області лопаток і плечей, зняти набряклості і припухлості, він надає більше гнучкості шиї, рук, плечей, спини.

Основне призначення масажу голови і шийно-комірцевої зони - поліпшити приплив крові в голову і проблемну зону, знявши спазм і м'язові затиски шляхом стягування-розтягування м'язів.

Неправильна постава, особливо в тривалому положенні сидячи, і постійна напруга м'язів шиї призводить до виникнення таких затискачів і затурканості м'язів, а також нестачі припливу крові до голови, що в свою чергу є причиною систематичних болів передпліч, головних болів, мігрені, підвищеного тиску.

Дуже часто причиною головного болю є порушення відтоку крові з одного з півкуль головного мозку, а саме - спазм м'язів шийно-комірцевої зони. Масаж сприяє розширенню і збільшенню кількості функціонуючих капілярів, що призводить до поліпшення кровопостачання масажованої ділянки, спазм знімається і полегшується просування крові по артеріях, венозний відтік прискорюється і поступово налагоджується, причина головного болю йде.

На шиї людини, в області, розташованої під потиличної частини голови, знаходяться активні точки, натискання на яких дозволяє визначити наявність остеохондрозу. При масажі шийно-комірцевої зони м'язи і шкіра даної області сильно розігріваються і розминаються, це дозволяє більш глибоко проникати в підшкірні тканини і знімати спазми.

При перших сеансах масаж шийно-комірцевої зони може бути досить болючим, причому, чим запущеними захворювання, тим сильніше біль. З кожною наступною процедурою хворобливі відчуття стають все слабкішими, поступове припинення болю під час масажу свідчить про його ефективності і усунення наявної проблеми.

Рекомендований курс масажу 10 сеансів 1 раз в 5-6 місяців тривалістю від 30 до 45 хвилин. Пам'ятайте, всього 1-3 курсу масажу голови і шийно-комірцевої зони в рік позбавлять вас від багатьох проблем зі здоров'ям, повернуть радість життя, рухливість і хорошу працездатність, Ви назавжди забудете про сутулості, знайдете царську поставу, легку, легку ходу.