Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Саліциловий пілінг 14%

Липень 25, 2017

Пілінг з високим ступенем проникнення.

Саліциловий пілінг має високий ступінь проникнення і виявляє кератолітичну, протизапальну і антисептичну дію. Популярність саліцилових пілінгів в другій половині ХХ століття дозволила накопичити велику кількість інформації про їх ефективність і наслідки застосування. Завдяки цьому в даний час добре передбачувані ранні та віддалені наслідки цих пілінгів. Препарати застосовуються для лікування жирної і проблемної шкіри, різних форм себореї, акне і постакне.

Показання до застосування

  1. Себорея
  2. Акне
  3. Актініческій гиперкератоз
  4. Порушення мікрорельєфу шкіри
  5. Сенільного лентіго
  6. Актініческій гиперкератоз
  7. Шкіра, що в'яне
  8. Рубці постакне

Переваги

Ідеально підходить для пацієнтів з проблемною шкірою Безпечний для пацієнтів зі смаглявою шкірою Передбачувані віддалені наслідки використання препарату

Результат

Cаліціловий пілінг має потужну бактерицидну і себостатіческую дією, розпушує шкіру, покращуючи проведення лікарських препаратів. Незамінний при терапії вугрової хвороби, себореї і в комплексних програмах, спільно з іншими пілінгами. Після саліцилового пілінгу протягом 7-10 днів не рекомендується відвідувати лазні, сауни, солярій, а також протягом усього відновного періоду уникати попадання на шкіру прямих ультрафіолетових сонячних променів і використовувати сонцезахисні засоби.

Саліциловий пілінг ефективно застосовується в комплексі з іншими видами пілінгів, які використовуються для лікування жирної, схильної до вугрового висипу шкіри. Протягом одного курсу лікування проведення процедури саліцилового пілінгу становить не більше десяти процедур. Проводити комплекс процедур саліцилового пілінгу можна не частіше трьох разів на рік.