Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Пресотерапія

Липень 28, 2017

Пресотерапія - метод фізіологічного дренажу і масажу тканин, заснований на ритмічної стимуляції м'язів. Пресотерапія на апараті IMPRESS-240 є одним з найбільш ефективних методів активації системи кровообігу (венозної і лімфатичної циркуляції). IMPRESS-240 дозволяє регулювати час спокою, час накачування і час впливу, а також послідовність накачування і тиск в кожному відділенні (чобітка, халяви або рукава).

Принцип пресотерапії полягає в використанні ритмічного чергування тиску і пауз. Під час процедури використовується спеціальний костюм, кожна частина якого складається з камер, в які подається повітря. Періодичність зміни вакууму і компресії в цих камерах становить від півхвилини до двох хвилин в залежності від програми пресотерапії. Програма підбирається індивідуально і управляється за допомогою комп'ютера. Процедура безпечна, приємна по відчуттях, майже не має протипоказань, триває 20-40 хвилин. Частота сеансів пресотерапії - 2-3 рази в тиждень, в залежності від області впливу і рекомендацій фахівця.

Основні показання до проведення пресотерапії:

 1. Стимуляція системи венозного і лімфатичного відтоку
 2. Загроза варикозного розширення вен
 3. Лімфатичні і венозні набряки
 4. Набряки після операцій
 5. Набряки після травм
 6. Целюліт
 7. Підтримка роботи системи зворотного циркуляції
 8. Реабілітація після косметичної хірургії
 9. Реабілітація після ліпосакції
 10. Загальна детоксикація тіла

Протипоказання:

 1. Тромбофлебіт;
 2. Важкий ендартеріїт;
 3. Гемофілія;
 4. Ураження судин при цукровому діабеті;
 5. Важкі соматичні захворювання.
 6. Онкологічне захворювання.Пресотерапія (або лімфодренаж) з успіхом коригує контури тіла і бореться з целюлітом, впливаючи на його основну причину - гіпоксію (кисневе голодування) і застій міжклітинної рідини (в цьому, на думку фахівців, основна причина некрасивою «апельсинової кірки»). Також пресотерапія сприяє хорошій циркуляції лімфи, яка стимулює захисні сили організму, підвищуючи його імунітет і стресостійкість. Ще один з приємних супутніх пресотерапії моментів - виражений тонізуючий ефект. В результаті ви не просто худнете, але і одночасно знаходите прилив енергії і працездатності.