Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Покриття нігтів лаком VINYLUX

Липень 25, 2017

На сучасному косметичному ринку присутня величезна кількість лаків для нігтів різних виробників. Різні не тільки відтінки, а й додаткові якості самих лаків. Це і зміна кольору в залежності від температури, і властивість розтріскування, і гель-лаки, які тверднуть під впливом ультрафіолетових променів, і багато іншого.

Однак є численна категорія клієнтів, яка є прихильниками класичних лаків, яка нехтує миттєвими віяннями моди і вважає за краще не тільки покривати нігті лаком в салонах, але і міняти колір нігтів відповідно до настрою і відтінком наряду. Основними критеріями вибору лаку для таких клієнтів є швидкість його висихання, швидкість зняття покриття та тривалість «життя» лаку на нігтях.

Незважаючи на різноманітність засобів для манікюру, знайти таке, яке б відповідало всім трьом поставленим умовам нелегко. І найчастіше лаки не витримують випробування на тривалість «життя» на нігтях. 2-3 дня, в крайньому випадку 4 дня. А потім з'являються відколи, відшарування, і покриття вимагає заміни. Та й з сушінням лаку часом проблеми. Або верхній шар довго сохне і велика ймовірність змащеного лаку, або всередині покриття залишається м'яким і «продавлюється» так, що навіть може відбитися фактура постільної білизни.

І ось, нарешті, з'явився такий лак, який відповідає всім перерахованим вище вимогам! Американська корпорація CND, творець всесвітньо відомого Shellac, світовий лідер нігтьової індустрії, постійно дивує інноваційними розробками, знову підніс подарунок всім-це лак, який тримається на нігтях тиждень, або простіше кажучи, тижневий лак, стає міцнішим з кожним днем!

Новий лак VINYLUX від CND - лак нового покоління вже в нашій студії краси «Твоя територія»! Це не помилка. Дійсно, лак носиться тиждень без сколів і відшарувань, і з кожним днем його міцність зростає.

Лак VINYLUX - це, в першу чергу, лак, який відповідає сучасним вимогам. Він маркований позначкою 3Free, який говорить про відсутність в його складі таких шкідливих компонентів, як дибутилфталат, толуол, формальдегід і його смол.

Всі давно звикли до того, що покриття лаками складається з 3-х кроків. Перший крок - нанесення базового шару. Він не тільки виконує роль бар'єру, що захищає натуральний ніготь від дії фарбувальних пігментів, присутніх в лаку, але і, в першу чергу, збільшує зчеплення лаку з кератином натурального нігтя. Тим самим, продовжується «життя» покриття на нігтях.

Другий шар - це безпосередньо сам кольорове покриття або лак. Він може містити частки перламутру, бути щільним, напівпрозорим або зовсім прозорим. І, нарешті, верхнє покриття або топ, який може виконувати знову ж кілька функцій. В першу чергу, це захист кольорового покриття від подряпин, відколів. Верхнє покриття робить лак міцнішим і твердим. Саме завдяки топу покриття повинне залишатися в первозданному вигляді за будь-яких механічних пошкодженнях.

А колірна гамма VINYLUX просто заворожує своєю різноманітністю. Тому саме останнє творіння CND - VINYLUX ™ лак, це не просто унікальна кольорова палітра, це авангард модних тенденцій.