Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Покриття гель-лаком Kodi Professional

Липень 25, 2017

Покриття нігтів гель лаком Kodi Professional з'явилося відносно недавно. Але вже набуло дуже велику популярність. Покриття гель лаком поєднує кращі властивості гель і лаку. Покривається, як лак носиться як гель. При цьому не вимагає спилювання верхнього шару натурального нігтя і при знятті досить загорнути в рідину і зняти. Глянцевий блиск гель лаку тримається до 14 днів. Після процедури покриття нігтів гель лаком не потрібно чекати поки він, нарешті, висохне або переживати, що можна зачепити нігтик і доведеться переробляти все заново, адже гель лак сушиться під лампою і після процедури у Вас готовий манікюр.Покритіе нігтів гель лаком Kodi Professional це унікальна можливість зберегти манікюр до двох, а можливо і до трьох тижнів. А також для дівчат, які не хочуть нарощувати нігті, а відпустити свої натуральні з гель лаком це можливо. Так як під гель лаком натуральний ніготь менш ламкий.

В нашій студії з гель лаком можливі різні дизайни, які тримаються до двох тижнів. Покривати нігті гель лаком варто робити відразу після манікюру, а сам манікюр краще робити без води з використанням різних размягчителей для кутикули, це гарантує якість покриття.

Вся процедура (манікюр і покриття гель лаком) займає близько години, якщо ж покривати нігті гель лаком без манікюру, повне покриття займає 20 хвилин. Знімається гель лак спеціальної рідина, зняття триває від 10 до 20 хвилин, в залежності від рідини і фірми виробника гель лаку. Перед покриттям поцікавтеся у майстра про процедуру зняття, тому що є гель лаки, які тільки спилюють.

Технології не стоять на місці і для дівчат, які не хочуть нарощувати нігті і що б покриття трималося довше трьох днів покриття гель лаком це можливо.