Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Миндально-фітіновой пілінг

Липень 25, 2017

Фітинова кислота унікальна тим, що не відноситься ні до АНА ні до ВНА кислотам, виділена з макухи насіння пшениці. Має м'яку отшелушивающим дією, покращує пенетрацию активних речовин, що не надає руйнівної дії. Мигдальний кислота відрізняється повною відсутністю подразнюючої дії на шкіру. Пов'язано це з великим розміром молекули, отже, пілінговий склад проникає повільніше і більш рівномірно. Рекомендовано для чутливої шкіри, розацеа, перешкоджає появі постпілінгових гіперпігментацій.


Детальніше

Молочний пілінг

Липень 25, 2017

Ще за часів єгипетської цариці Клеопатри було відомо, що молоко є джерелом краси, молодості та здоров'я. Стародавні жінки знали, що цей природний «джерело вітамінів і корисних речовин» прекрасно відбілює обличчя, бореться з віковими змінами, живить і відновлює шкіру. В наші дні косметологи, озброївшись сучасними технологіями, продовжують використовувати цілющу силу молока.

Завдяки своєму м'якому, але досить ефективного впливу молочний пілінг є однією з найпопулярніших і затребуваних процедур. Вона прекрасно підходить для ніжної і чутливої шкіри, адже основний для пілінгу виступають не тверді абразивні частки, а природна молочна кислота.

За своєю ефективністю пілінг молочною кислотою нічим не поступається традиційним процедурам і, навпаки, має ряд переваг. Так, він рекомендується людям, що страждають від вугрової хвороби, частих запалень і почервоніння на шкірі, так само радимо пройти цю процедуру в тих випадках, коли шкіра втрачає еластичність, тонус, здоровий колір або відрізняється надчутливістю і схильна до алергії. Крім того, молочний пілінг допоможе при наявності гіперпігментації, глибоких і дрібних зморшок, розтяжок на обличчі і шиї, надмірної жирності шкіри.

Детальніше

Пілінг Джесснера

Липень 25, 2017

Пілінг Джеснера часто відносять до хімічних поверхнево-серединним пилингам. Справа в тому, що кількість наносяться при цьому пілінг шарів дає можливість використовувати його і як поверхневий, так і як серединний.

Сучасний пілінг Джеснера є так званим комбінованим пілінгом, який містить кілька кислот одночасно: саліцилову, молочну та резорцинол. При цьому, молочна кислота сприяє гарному пом'якшення верхнього шару епідермісу шкіри, відновленню природної здатності шкірних тканин до збільшення колагенових волокон, зволоженню, до зростання нових клітин. Резорцинол володіє прекрасним антисептичну дію, досить легко справляється з бактеріями і відмінно видаляє відмерлі клітини рогового шару шкіри. Саліцилова кислота добре очищає пори шкіри, а також видаляє різні вогнища запалення.

Процедура пілінг Джеснера з'явився в косметології, завдяки Максу Джеснеру - американському доктору, який вперше створив розчин з декількох кислот.

Даний пілінг часто називають "голлівудським", оскільки він користується величезною популярністю серед американських зірок Голлівуду.

Детальніше

Саліциловий пілінг 14%

Липень 25, 2017

Фітинова кислота унікальна тим, що не відноситься ні до АНА ні до ВНА кислотам, виділена з макухи насіння пшениці.

Володіє м'яким отшелушивающим дією, покращує пенетрацию активних речовин, що не надає руйнівної дії. Мигдальний кислота відрізняється повною відсутністю подразнюючої дії на шкіру.

Пов'язано це з великим розміром молекули, отже, пілінговий склад проникає повільніше і більш рівномірно. Рекомендовано для чутливої ​​шкіри, розацеа, перешкоджає появі постпілінгових гіперпігментацій. Володіє Кератолический і бактеріостатичну дію. Використовується при програмах лікування вугрової хвороби, при фото і хроностаріння.

Детальніше

Трихлороцтової пілінг

Липень 25, 2017

Пілінг - це отшелущівающая процедура, в основі якої лежить механізм пошкодження верхніх шарів епідермісу з метою вирівнювання рельєфу і кольору шкіри. Пілінги омолоджують і оновлюють шкіру, допомагають позбутися від пігментації, рубців і шрамів, пост-акне і інших дефектів. Шкіра реагує на втручання запуском механізмів оновлення, виробленням колагену і еластину, в результаті чого омолоджується і розгладжується. Зникають дрібні зморшки, пігментні плями, рубці і нерівності.

Трихлороцтової пілінг - класичний серединний пілінг, є одним з основних методів корекції вікових косметичних дефектів. Пілінг може бути проведений на різних рівнях глибини, необхідних для кожного конкретного пацієнта.

Це дозволяє використовувати його для вирішення широкого кола косметичних проблем. В результаті процедур відбувається вирівнювання рельєфу і тону, поліпшення кольорі шкіри, зменшення зморшок, поліпшення тургору шкіри, корекції гіперпігментації на обличчі, кистях рук і ін.

Детальніше

Ретинолової пілінг

Липень 25, 2017

Даний вид пілінгу - один з кращих пілінгів в сучасній косметології. Ця процедура з'явилася лише кілька років тому і відразу завоювала популярність в Європі і Америці, зберігаючи лідерські позиції і сьогодні.

Ретинолової пілінг проводиться за допомогою комплексного складу з ретинолової, аскорбінової, фітіновой, койевой і азелаїнової кислот, ретельно очищають шкіру і допомагають усунути гіперпігментацію.

Основною діючою речовиною є ретинолової кислота, прекрасно впливає на біологічні процеси, що йдуть у всіх шарах шкіри. Ретинолової пілінг здатний лікувати вікові зміни шкіри.

Переваги ретінолового пілінгу:

  1. дбайливо діє навіть на чутливу і тонку шкіру;
  2. зменшує гіперпігментацію;
  3. сприяє розгладженню мімічних та вікових зморшок;
  4. має виражену антивіковим дією;
  5. Прискорює регенерацію клітин.


Детальніше