Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Пілінг Джеснера (Onmacabim, Ізраїль)

Липень 25, 2017

Пілінг Джеснера часто відносять до хімічних поверхнево-серединним пилингам. Справа в тому, що кількість наносяться при цьому пілінг шарів дає можливість використовувати його і як поверхневий, так і як серединний.

Сучасний пілінг Джеснера є так званим комбінованим пілінгом, який містить кілька кислот одночасно: саліцилову, молочну та резорцинол. При цьому, молочна кислота сприяє гарному пом'якшення верхнього шару епідермісу шкіри, відновленню природної здатності шкірних тканин до збільшення колагенових волокон, зволоженню, до зростання нових клітин. Резорцинол володіє прекрасним антисептичну дію, досить легко справляється з бактеріями і відмінно видаляє відмерлі клітини рогового шару шкіри. Саліцилова кислота добре очищає пори шкіри, а також видаляє різні вогнища запалення.

Процедура пілінг Джеснера з'явився в косметології, завдяки Максу Джеснеру - американському доктору, який вперше створив розчин з декількох кислот.

Даний пілінг часто називають "голлівудським", оскільки він користується величезною популярністю серед американських зірок Голлівуду.

Застосування пілінгу Джеснера дає можливість видалити комедони, рубці і розтяжки, усунути акне і постакне, підвищену сальність шкіри, значно зменшити розміри темних плям на шкірі, освітлити і вирівняти її, видалити гіперпігментацію, особливо ту, яка викликана пошкодженням шкіри сонячними променями в активній фазі, розгладити дрібні зморшки, підтягнути і омолодити шкіру. Також, пілінг Джеснера досить легко контролюється, ризик ускладнень невеликий, запалення виражені слабо.

Процедуру пілінгу Джеснера здійснюють в декілька етапів. Предпілінгая підготовка залежить від конкретної проблеми шкіри. Вона може включати в себе попереднє проведення 1-2-х поверхневих пілінгів з поступовим збільшенням концентрації кислоти. Також, можливий варіант, який передбачає домашній догляд з використанням фруктових кислот (гліколева, мигдальна, саліцилова) або ретинолу.

Правильна підготовка до процедури пілінгу допомагає шкірі при впливі комбінованих кислот, сприяє швидшому відторгненню лусочок, а також зменшує термін відновлення шкіри після самої процедури. Без цієї підготовки косметолог, швидше за все, віддасть перевагу застосувати поверхневий варіант пілінгу Джеснера.

Безпосередньо сама процедура здійснюється в три етапи: очищення шкіри, нанесення кислот (кількість який визначає косметолог), а також нейтралізація. Період відновлення після пілінгу Джеснера визначається виключно глибиною проведеної процедури. Так, пілінг може супроводжуватися як легким лущенням, так і появою коричневої скоринки (в цьому випадку не допускається самостійне видалення скоринки в домашніх умовах, дряпаючи шкіру, здираючи корочку і т.п.). Після процедури косметолог рекомендує деякий час вмиватися підкисленою водою, а також користуватися спеціальним кремом, сонцезахисними засобами.

Курс процедур пілінгу Джеснера становить від п'яти до десяти сеансів в залежності від проблеми, яку потрібно усунути, а також типу шкіри. Перерва між процедурами складає десять днів.

Протипоказання до застосування пілінгу Джеснера є: купероз; гостра стадія герпесу; запальні процеси на шкірі; вагітність і лактація; інфекційні захворювання; алергія на компоненти препарату; діабет.