Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Класичний педикюр

Липень 25, 2017

Слово "педикюр" від латинського означає догляд за ногами (pedis - нога, cure - догляд). З середини XIX століття в Європі ця послуга користувалася популярністю, і могли нею скористатися тільки панують персони. У наш час догляд за ногами необхідний будь-якій людині, будь то дівчина, жінка або чоловік. Високі підбори, синтетичні шкарпетки, колготки, незручна і вузька взуття все це відбивається на стані ступень. І внаслідок цього виникають такі проблеми як: пітливість, натоптиші, тріщини і мозолі. Близько 90% клієнтів салонів краси мають різні проблеми, пов'язані з ногами, з деякими з них допомагає впоратися професійний догляд. Так що педикюр - це не тільки пустощі, а терапевтична практика, необхідна, як і будь-який інший елемент особистої гігієни, і вимагає серйозного підходу.

Детальніше

Апаратний педикюр

Липень 25, 2017

Доглянуті жіночі ніжки - мрія будь-якої леді. Століттями принци тяглися до них зі своїми туфельками, а чоловіки втрачали розум, торкаючись до шовку стопи. Незважаючи на це багато жінок сьогодні вкрай рідко відвідують салони краси. Не завжди актуальна зручне взуття, не завжди є час для себе коханої. Іноді в цьому вирі подій потрібно зупинитися і тверезо поглянути на ситуацію.

Доглянутими ніжками можна пишатися по праву, але як бути, якщо все не так райдужно? Тріщинки на стопі заважають витонченої ході, «натоптиші» змушують кривитися від болю, мозолі «обтяжують» крок? І головне, що ніякої домашній догляд вже не справляється з таким обсягом роботи. Впадати у відчай не варто. Саме для таких ніжок і придумали апаратний педикюр - ніжний, делікатний і ретельний догляд за стопами.

Детальніше

Медичний педикюр

Липень 25, 2017

Неприємні тріщини, натоптиші, мозолі або пошкодження нігтьової пластини не тільки не естетично виглядають, але і заподіюють справжні страждання. Методами звичайного педикюру такі проблеми вирішити неможливо, тут вже потрібно більш серйозна допомога кваліфікованих фахівців-ПОДОЛОГ, які займаються саме здоров'ям ніг. Оскільки «вручну» впоратися з цими проблемами не можна, на допомогу приходить спеціальна салонна і медична процедура - апаратний лікувальний (медичний) педикюр. Апаратний лікувальний педикюр явище для України досить нове, проте, ця процедура вже давно і успішно використовується у всьому світі і встигла завоювати позитивні відгуки клієнтів і майстрів педикюру. Апаратний педикюр допомагає м'яко доглядати ногами.

Детальніше

Spa педикюр

Липень 25, 2017

Спа-педикюр - це не просто догляд. Це ще й процедура, що володіє релаксуючим ефектом не тільки для ніг. Вона має милостиве вплив на весь організм. Внутрішній настрій, самопочуття, завдяки цій процедурі значно улучает.

Китайська народна медицина, яка славиться своєю екологічністю і ефективністю, присвятила ціле вчення акупунктурі стопи. Згідно з їхніми уявленнями і висновків, на стопі знаходиться 35 точок, які відповідають за той чи інший орган. Вплив на них за допомогою масажу, який також входить в спа-педикюр, позитивно впливає на роботу різноманітних органів тіла людини. Наука рефлексологія, в принципі, говорить про те ж. Всі ці моменти говорять про сприятливий ефект після спа-педикюру. Розслаблення, відпочинок клієнтів того варте!

Студія краси «Твоя територія» пропонує своїм клієнтам певну послідовність проведення SPA - педикюру:

Детальніше

Кислотний педикюр

Липень 25, 2017

Багато жінок стежать за своїми ногами і вважають ноги як і руки важливою частиною тіла, яка привертає увагу. Технології йдуть вперед, і, якщо років 10 тому все розпарювали ноги і знімали ороговілості за допомогою бритви, то сьогодні прийшовши в салон можна вибрати різний спосіб обробки ороговілості. Наприклад - кислотний педикюр.

Що ж це таке? Кислотний педикюр виконується досить просто. Багато майстрів називають його кремовим або необрізним. На проблемні зони наноситься крем, після чого в залежності від занедбаності знімається разом зі шкірою за допомогою різних пристосувань. Лінія створена на основі фруктових кислот, екстракту папайї, сечовини, молочної кислоти і алое віри. Принцип підходу - лікування шкіри зсередини: - гідроксикислоти діють на поділ клітин в базальному шарі епідермісу. Пілінг забезпечує розм'якшення і розпушення рогового шару епідермісу, поліпшення циркуляції крові і обміну речовин, глибоке зволоження шкіри, утримування стабільного рівня РН, що є основними факторами здорової шкіри. Під дією пілінгу відбувається ексфоліація верхнього шару епідермісу і поліпшується прохідність лікувальних складів, які знаходяться в наступних препаратах; прискорюється процес регенерації шкіри і в той же час відбувається нейтралізація патогенної флори, якщо така є. При сукупності цих процесів здорові клітини витісняють сухі зневоднені або уражені клітини назовні. Препарати ефективно допомагають у вирішенні проблем: - гіперкератозу і мозолів; - сухості шкіри стопи і тріщин; - діабетичної стопи; - врослого нігтя; - онихогрифоза і оніхомікозу.

Детальніше