Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Оформлення брів

Липень 25, 2017

Брови, безумовно, можна вважати дзеркалом душі. Виключно брови найкраще висловлюють емоції людини. Правильно оформлені брови роблять жінку більш привабливою, недоглянуті ж брови навпаки можуть зіпсувати навіть найкрасивіше обличчя.

Також при правильно оформлених бровах з'являється здатність зорового збільшення очей, надання особі більш худорлявої або округлої форми, виділення кращих рис і приховану недосконалостей.

Існують основні типи брів. Їх усього п'ять: закруглені брови, надломлені брови, дугоподібні брови, вигнуті брови, прямі брови. Корекція брів не повинна виконуватися бритвою. Форму брів слід робити таку, щоб вона гармоніювала з іншими частинами особи. Довжина і вигин брів визначається за допомогою олівця. Майстри студії краси «Твоя територія» здійснюють процедуру корекція форми брів. Саме тут вам запропонують вибрати правильну форму брів, акуратно виконають цю процедуру, обов'язково врахують всі особливості і переваги клієнта. На послугу корекція брів ціна цілком прийнятна, яка не вдарить по бюджету будь-якої красуні.

Фарбування брів і вій.

Фарбування брів і вій є популярною послугою, яка дозволяє жінкам надати своєму погляду виразність. Фарбування брів дозволяє змінити не тільки колір брів, але і їх форму. Майстер-професіонал може за допомогою фарби зробити брови густішими, довгими, надати їм вигин і т.д. Брови і вії, пофарбовані фарбою, виглядають ефектніше, ніж ті, які фарбували з використанням туші і олівця. Це відбувається завдяки тому, що під час фарбування фарбуються навіть самі непомітні волоски. Завдяки фарбуванню вій і брів можна в найкоротші терміни зробити погляд виразнішим.

Завдяки великому вибору кольорової гами, кожна клієнтка зможе вибрати колір, який їй сподобається. Якщо для вій найчастіше вибирають чорну фарбу, то брови часто фарбують в коричневий або сірий колір. Прийнято вважати, що ідеальним кольором брів є той, який на один або два тони темніше, ніж колір волосся. Зазвичай фарба тримається протягом 3-4 тижнів, після чого можна повторити процедуру.