Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Загальний масаж

Липень 25, 2017

Курс загального масажу - і ви забудете про проблеми зі здоров'ям!

Загальний класичний масаж - це унікальний засіб, здатне допомогти людині позбутися від цілого ряду захворювань. Це різні хвороби серцево-судинної і нервової систем, органів дихання і травлення, порушення опорно-рухового апарату і різноманітні травми. За допомогою курсу загального масажу можна поліпшити розумову і фізичну активність людини, позбавити його від стресу, змусити відчути себе впевненіше.

Класичний масаж є гармонійним поєднанням всіх видів масажу і може бути спрямований як на масування всього тіла, так і на окремі його частини. Основними рухами є погладжування, розтирання, розминка, вижимання і вібрація. Завдяки поєднанню цих рухів вдається максимально розслабити тіло, розім'яти основні групи м'язів, що доставляє клієнту особливо приємні відчуття.

Загальний масаж тіла починають зі спини, потім переходять до задньої частини ніг, плечей, шиї і волосистої частини голови. Після цього масажується передня частина тіла: спочатку особа, потім руки і кисті, торс і передня частина ніг.

В кінці процедури загального масажу проводиться як би "об'єднання" всього тіла. Для цього використовуються погладжування або кругові розтирання.

Крім чисто технічної сторони, загальний масаж дає можливість просто насолодитися дотиком. Турботливі, чуйні руки масажиста допомагають знайти почуття цілісності, що сприяє виходу цілющої внутрішньої енергії людини. Руки ковзають уздовж ниючих м'язів по сторонам хребта, молотять по стегнах, опускаються до литок, здається, що нічого приємнішого з вами не відбувалося.

Техніка загального масажу як поєднання східних прийомів і сучасних принципів анатомії і фізіології. Кожен такий прийом масажу виконується в певній послідовності і викликає різні зміни в нервовій, м'язової та серцево - судинній системах. Кожен організм по - своєму реагує на них, ці прояви залежать від статі, віку і функціонального стану людини.

Залежно від застосовуваних прийомів, їх сили і тривалості впливу можна отримати тонізуючий або заспокійливий ефект від сеансу загального масажу. Масажист допомагає пацієнтам зняти фізичне напруження. А разом з напругою йдуть занепокоєння, печаль або дратівливість. Ви відчуваєте приплив бадьорості та енергії, і знову сповнені сил для нових перемог!