Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Загальний класичний масаж

Липень 28, 2017

Загальний класичний масаж - це унікальний засіб, здатне допомогти людині позбутися від цілого ряду захворювань. Це різні хвороби серцево-судинної і нервової систем, органів дихання і травлення, порушення опорно-рухового апарату і різноманітні травми. За допомогою курсу загального масажу можна поліпшити розумову і фізичну активність людини, позбавити його від стресу, змусити відчути себе впевненіше. Класичний масаж є гармонійним поєднанням всіх видів масажу і може бути спрямований як на масування всього тіла, так і на окремі його частини. Основними рухами є погладжування, розтирання, розминка, вижимання і вібрація. Завдяки поєднанню цих рухів вдається максимально розслабити тіло, розім'яти основні групи м'язів, що доставляє клієнту особливо приємні відчуття.

Детальніше

Масаж спини

Липень 28, 2017

Масаж спини активізує кровообіг і протягом так званої життєвої енергії, знімає м'язову і нервову напругу, допомагає краще керувати своїми емоціями, стимулює лімфоток, активізує процес відновлення організму і його детоксикації, підсилює імунний захист. Масаж спини незамінний в ході лікування остеохондрозу, а також для його профілактики, бо дає змогу вивести утворилися солі із суглобів і хребта. Масаж спини допомагає скорегувати розташування хребців, міжхребцевих дисків. Сприятливий вплив виявляється і на шкіру, оскільки масаж підвищує її еластичність, пружність. Активізація обмінних процесів впливає на посилену роботу потових і сальних залоз, покращує дихання шкіри. Масаж спини застосовується і для лікування викривлення хребта, бо дає змогу зміцнити м'язовий корсет, зняти набряклість, м'язовий спазм, відновити пошкоджені тканини. Він розвантажує ті групи м'язів, які надмірно напружені через що має викривлення хребта і дозволяє задіяти ті, які відчувають недостатнє напруга. Благотворно впливає масаж спини і на роботу внутрішніх органів, оскільки підвищує легеневу вентиляцію, активізує роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує роботу серця. Все це відбувається завдяки стимуляції нервових закінчень корінців спинного мозку, які підходять практично до всіх внутрішніх органів.

Детальніше

Шийно-комірний

Липень 28, 2017

Шийно-коміркова зона і голова частіше за інших зон тіла людини підпадає під вплив негативних факторів середовища. Саме в цій зоні найчастіше спостерігається виникнення застійних явищ, набряклості, защемлення хребців, відкладення солей і порушення в роботі сполучних тканин. В результаті виникають такі захворювання, як остеохондроз, сколіоз, кривошия, утворюються лопаточні спайки. Крім цього, з'являються болі в спині, шиї, плечах, голові. Підвищується тиск, ви все частіше відчуваєте нервозність, втома, сонливість. Одним з природних і найбільш ефективних способів уникнути ряду перерахованих проблем є масаж шийно-комірцевої зони і голови. Даний вид масажу надає регулюючу і нормалізує вплив на найважливіші функції систем людського організму. Успішно застосовується при стресах, безсонні і невротичних станах, корисний при періодичних оніміння рук і пальців, а також при підвищеному або зниженому тиском. Масаж шийно-комірцевої зони також дозволяється позбутися зайвих сольових відкладень, спайок в області лопаток і плечей, зняти набряклості і припухлості, він надає більше гнучкості шиї, рук, плечей, спини.

Детальніше

Антицелюлітний масаж

Липень 28, 2017

Не секрет, що для багатьох жінок целюліт стає справжньою проблемою. Боротьба із зовнішніми проявами целюліту, а також з причинами його виникнення повинна вестися активно і, що важливо, професійно. Сьогодні вибір антицелюлітних засобів досить широкий - це мазі, креми, косметологічні процедури і безліч інших. В нашій студії краси «Твоя територія» практикується комплексний підхід до лікування целюліту, який включає в себе корекцію причин целюліту, нормалізацію харчування і способу життя, використання косметологічних методик і антицелюлітний масаж. Відомо кілька стадій формування целюліту. Найбільш ранні стадії характеризуються короткочасними порушеннями і малосимптомно течією. Чим раніше буде проведено лікування, тим простіше і швидше відбувається позбавлення від целюліту.

Детальніше

Медовий масаж

Липень 28, 2017

Медовий масаж - це чудове поєднання лікувальної дії бджолиного меду та масажу. Є чудовим засобом підтримки відмінної форми в умовах всіляких перевантажень і стресів, приголомшливо знімає втому і наповнює легкістю, свіжістю. Шкіра після застосування медового масажу стає шовковистою, пружною і розгладжуються підшкірні ущільнення, поліпшується загальний стан організму. Унікальні властивості меду в поєднанні з масажем сприяють очищенню шкіри, усуненню целюліту, виведенню шлаків. Вже після першої процедури помітно підвищується пружність шкіри і її еластичність, розбиваються підшкірні жирові капсули. Медовий масаж однаково гарний як для зниження ваги, так і для досягнення косметичного ефекту в боротьбі з недосконалостями фігури. Доведено, що медовий масаж сприяє швидкому відновленню тонусу м'язів, покращує кровообіг і прискорює обмін речовин у всьому організмі.

Детальніше