Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Нарощування волосся

Липень 25, 2017

Нарощування волосся - модна тенденція нашого часу. Чоловіки завжди цінували розкішне волосся. І багато жінок хоча б один раз замислювалися про зміну короткої стрижки на красиво спадаючі локони нижче талії!

Ще недавно, послугу нарощування волосся могли дозволити собі виключно відомі і багаті люди, через її високу вартість. Часи змінилися, і сьогодні густі і довге волосся може мати кожен! Не потрібно втрачати час. Варто лише набратися сміливості і записатися на процедуру до нашого кваліфікованого фахівця. Технологія гарячого нарощування волосся дозволяє максимально скоротити негативний вплив на структуру волосу. Нарощування - це апаратна методика. Схематично можна відобразити всю процедуру наступним чином:

До пасма природних волосся прикладають волосся з кератиновой капсулою. Спеціальними гарячими щипцями розплавляють креатин, поєднуючи натуральні і нарощені волосся. Для нарощування ми використовуємо тільки високоякісні європейські матеріали. Ми впевнені, що нарощене волосся будуть дуже довго радувати Вас своїх чудовим видом. Використовувана нами сировину проходить дуже ретельне механічне, косметичну і хімічну обробку, в результаті якої виходять гладкі, м'які, слухняні, блискучі локони.

Нарощені волосся. Правила догляду

Штучно нарощені волосся зажадають від Вас дбайливого поводження і спеціального догляду, адже вони не можуть отримувати харчування природним шляхом - від шкіри голови. Внаслідок цього їм життєво необхідно зволоження і додаткове харчування.

Для догляду і укладання нарощеного волосся фахівці радять використовувати засоби з нейтральним Ph-фактором. Необхідно уникати зіткнення з капсулами в процесі укладання на бігуді, при використанні плойки і розпрямляється прасування.

Миють нарощене волосся шампунем, розведеним з водою. При цьому голову необхідно тримати тільки вертикально, заборонено закидати її вперед, а також уникайте лягати спати з вологим волоссям.

Використовуйте особливі щітки з рідкісним розташуванням зубів без кульок на кінчиках для дбайливого розчісування нарощених волосся. На ніч довге волосся краще заплести в нетугу косу.

Для фарбування і хімічної завивки неодмінно користуйтеся послугами професійних майстрів, які спеціалізуються на нарощених волоссі. Незважаючи на більш високу вартість послуг такого фахівця, звернення до нього зведе до мінімуму можливість появи проблем з волоссям.

При нарощених волоссі не можна застосовувати маски для шкіри голови, а ось ванночки з настоїв і відварів лікарських трав цілком припустимі. Ромашка, наприклад, відома своїм позитивним впливом, вона надає волоссю особливу м'якість і блиск.

Сьогодні на косметологічному ринку представлений широкий асортимент засобів для догляду за нарощеними волоссям. Серед них велика різноманітність шампунів і кондиціонерів, спреї проти електризації, а також спеціально розроблені гребінця з зубцями-петельками, що дозволяють акуратно розчісувати волосся від коренів, без шкоди для капсул.