Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Нарощування вій

Липень 25, 2017

Очі - це дзеркало душі, і щоб воно було красивим, йому потрібна гідна оправа. Розмовляючи з людиною, ми дивимося в основному йому саме в очі. Що може зробити Ваш погляд більш виразним? Звичайно ж - вії! На жаль, не всі мають довгі, густими, пухнастими віями.

Нарощування по одній вій - перевага цього методу в тому, що кожна вія нарощується по одній з допомогою спеціального клею до натуральних вій. Клей наноситься на натуральні вії і забезпечує міцне склеювання між натуральними і нарощеними віями. Вії виглядають абсолютно природно, носяться до 2 місяців. Вони стійкі до загинання, не заподіюють дискомфорт очам і не викликають випадання натуральних вій. Процедура нарощування вій безболісна, нешкідлива, дуже комфортна і розслаблююча. Нарощені вії не потребують особливого догляду, вони стійкі до сонця, води, поту, сліз. З ними можна приймати душ, відвідувати солярій, сауну, плавати.

Нарощування вій - це сучасний і доступний спосіб підкреслити красу ваших очей.

Нарощування вій 3D ефект - це нарощування вій в три шари. Виглядає це справді чарівно. Процедура займає трохи менше 2-х годин, а результат зберігається 1,5 місяця з однієї корекцією. У 3d нарощуванні використовується спеціальний вид війок з мікрополіестерових синтетичних ниток. По виду вони дуже схожі на натуральні вії, але більш гнучкі і міцні.

Нарощування вій 3d - це прекрасний спосіб захистити себе на досить тривалий період від щоденного використання туші, підводки для очей і інших косметичних засобів. Справа в тому, що 3d-вії абсолютно не вимагають додаткового догляду у вигляді підфарбовування, тому Ви помітно заощадите свій вільний час кожен день. Ще одна важлива особливість таких вій полягає в тому, що вони дуже легкі, саме тому їх володарка абсолютно не відчуває ніякого дискомфорту, та й випадання натуральних вій вони зовсім не сприяють.