Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Нарощування нігтів

Липень 25, 2017

Красиві і здорові нігті - мрія будь-якої жінки, проте рідко хто задоволений своїми натуральними нігтями ... Те форма не та, то ламаються, то відстають, коротше кажучи, мрія про красивих нігтях знову помахала нам хусточкою ...

Спокій! Ще не все втрачено! Згадуємо, що прогрес пішов далеко, і розумні люди вже що-небудь мали придумати.

Так і є - коли Ви незадоволені натуральними нігтями, або у Вас не вистачає часу і терпіння стежити за ними, нарощування нігтів - це для Вас! Суть нарощування в тому, що на природний ніготь накладається нарощує склад, пізніше ми розглянемо різновиди складів. Склад твердне і майстер створює форму нарощеного нігтя. Потім шліфування, і ніготь готовий. Він також покривається лаком, різниця в тому, що лак зберігає бездоганний вигляд стільки, скільки хочете Ви (погодьтеся, немаловажний факт). Тобто Ви можете зробити нарощування і на 2,5 - 3 - 4 тижні (залежить від швидкості росту нігтів) забути про турботи, пов'язаних з ноготочки. Всіх турбот - робити вчасно корекцію і насолоджуватися красою і доглянутістю власних ручок.

А зараз, пару слів про технології нарощування.

В першу чергу варто сказати, що нарощування нігтів зазвичай виконується за однією з трьох основних технологій:

- акрил;

- гель;

- тканинні покриття (файбер-глас, шовк, льон).

Акрилова технологія:

Два основних компоненти тут акрилова пудра і ліквідує. При їх змішуванні і утворюється маса (акрілат), яку використовують для нарощування. Акрил - матеріал, отверждающихся на повітрі, на відміну від гелю. Акрил також широко використовується для плоского і об'ємного дизайну на нігтях. Існує безліч відтінків кольорової акрилової пудри, а також кольоровий ліквідує, що дозволяє тонувати акрілат.

Недоліком акрилу є вельми неприємний "стоматологічний" запах ликвида. Однак, останнім часом з'явилися ліквідний без запаху, але тверднуть вони під лампою, як гелі.

Гелева технологія:

Гелі бувають однофазними, двофазним і трифазними. Фаза в даному випадку, це частина нарощування, необхідна для отримання оптимального результату. Перша фаза - це завжди забезпечення найкращої адгезії (зчеплення) штучного матеріалу з нігтем. Для цього можуть використовуватися як окремі матеріали (праймери, бондекси), так і сам гель може вже включати в себе адгезив. Друга фаза - це конструювання нігтя на типсах або формі. Третя фаза - закріплення гелю, надання йому глянсовою блискучою поверхні. Однофазний гель - це склад, в якому вже містяться всі фази. Двофазний гель зазвичай містить адгезію і конструювання "в одному флаконі", а фініш-блиск, в іншому. Трифазний - три гелю, які виконують різні завдання.

Різниця використання полягає в технології нарощування. При нарощуванні на тіпси можна використовувати одно- і двофазні гелі, де перший базовий шар забезпечує найкращу зчеплення з нігтем, а другий, що закріплює (фініш), надає глянцевий блиск. При нарощуванні на форми краще використовувати трифазні системи, в які входить конструює гель (більш щільний, менше розтікається, щоб з нього можна було сформувати вільний край нігтя), або смоляні системи, які як раз мають ці властивості: смола густіша, менше тече. Таким чином, спершу накладається базовий гель, потім шар конструює, а після - закріплює, що надає блиск.

Тканинні покриття зазвичай використовуються для ремонту натуральних нігтів або для підвищення міцності при нарощуванні. Шматочок матеріалу вирізується за формою нігтя, і накладаються на ще не застиглий гель. Акуратно розправляється паличкою і знову покривається матеріалом для нарощування.