Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Укладання

Липень 25, 2017

Здавалося б, навіщо чоловікам кошти для укладання? Адже там начебто і укладати-то нічого.

Жінки, які так думають, мабуть, не знайомі ще з досить новим напрямком в індустрії краси як чоловічий стайлінг. А й справді, сучасні чоловіки теж намагаються крокувати в ногу з модою і косметичних засобів по догляду за волоссям та їх укладанні використовують не менше, ніж представниці прекрасної статі.

Справа в тому, що зараз в моді не тільки короткі спортивні чоловічі стрижки, але також і подовжені і навіть довге волосся. Догляд за зачіскою на довге волосся набагато складніше і вимагає обов'язкового використання різних засобів для укладання. Асортимент засобів для укладки, розроблених спеціально для чоловіків, досить широкий. Насправді, чоловіки використовують ті ж самі віск, гелі, аерозолі, креми, муси, що і жінки.

Детальніше

Фарбування

Липень 25, 2017

В наші дні індустрія краси не поділяє споживачів за статевою ознакою. Сучасний спосіб життя диктує необхідність добре виглядати і жінкам і чоловікам.

Тому чоловіче фарбування волосся - це не обов'язково прерогатива представників екстремальної молоді або метросексуалів.

Якщо ви представник сильної половини людства, майстри студії краси «Твоя територія» порекомендують вам потрібний відтінок, а також допоможуть позбавитися від сивини.

Фарбування, вироблене різні методами, допомагає освіжити стрижку, приховати недоліки кольору або структури волосся, а також розставити необхідні акценти. Найпопулярніші методи фарбування волосся в чоловічих стрижках це: тонування окремих пасом (найбільш затребуваний варіант - тонування чубчика), метод «Балаяж» для фарбування кінчиків (для короткого волосся можна вибирати як спокійні, так і контрастні відтінки), метод «Треш» (вільний і недбалий стиль фарбування), колорування, а також повне фарбування хімічними барвниками для зафарбовування сивини.

Детальніше

Стрижка вусів і бороди

Липень 25, 2017

З давніх-давен борода і вуса надавали чоловікові мужність і солідність. Чоловік з бородою і вусами виглядає набагато старшою за свої роки, що дає можливість молодій людині відчути себе дорослим чоловіком. У зрілому віці борода чи вуса теж можуть послужити чоловікові хорошу службу, оскільки її сбривание дає йому можливість відчути себе молодше. Це спрацьовує чисто психологічно.

Крім того, відштовхуючись від здавна сформованого стереотипу бородатого мудреця - старця, навіть молода людина, нехай навіть з невеликою борідкою

Детальніше

Стрижки

Липень 25, 2017

Сучасний чоловік все більше став піклуватися про свою зовнішність. Його цікавить вже не тільки сама зачіска, а й стан волосся, нігтів, шкіри. Найчастіше чоловіки бувають ретельніше дам в своєму прагненні до краси. Головними залишаються чистота волосся і вдала стрижка, а якщо довге волосся, то акуратність чоловічий зачіски.

Добре виконана, вона може змінити вираз обличчя, красти його недоліки, наприклад, занадто довгий або кирпатий ніс, зробити лоб вище або надати йому більш правильну форму, пом'якшити занадто різкі риси обличчя, зробити обличчя благородніше і молодше. Помічено, що модна і зі смаком виконана чоловіча зачіска додає впевненості в собі і прикрашає життя. Але якщо жінки схильні до авантюризму і ризику в експериментах над своєю зовнішністю, то чоловіки в душі консерватори. Химерні чоловічі зачіски з мелірування в модних журналах більшість чоловіків відштовхує. Тому, на думку стилістів, основною і невиліковним тенденцією можна вважати природність і простоту чоловічих зачісок.

Крім того, відштовхуючись від здавна сформованого стереотипу бородатого мудреця - старця, навіть молода людина, нехай навіть з невеликою борідкою автоматично сходить за інтелектуала.

Детальніше