Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Молочний пілінг

Липень 25, 2017

Ще за часів єгипетської цариці Клеопатри було відомо, що молоко є джерелом краси, молодості та здоров'я. Стародавні жінки знали, що цей природний «джерело вітамінів і корисних речовин» прекрасно відбілює обличчя, бореться з віковими змінами, живить і відновлює шкіру. В наші дні косметологи, озброївшись сучасними технологіями, продовжують використовувати цілющу силу молока.

Завдяки своєму м'якому, але досить ефективного впливу молочний пілінг є однією з найпопулярніших і затребуваних процедур. Вона прекрасно підходить для ніжної і чутливої шкіри, адже основний для пілінгу виступають не тверді абразивні частки, а природна молочна кислота.

За своєю ефективністю пілінг молочною кислотою нічим не поступається традиційним процедурам і, навпаки, має ряд переваг. Так, він рекомендується людям, що страждають від вугрової хвороби, частих запалень і почервоніння на шкірі, так само радимо пройти цю процедуру в тих випадках, коли шкіра втрачає еластичність, тонус, здоровий колір або відрізняється надчутливістю і схильна до алергії. Крім того, молочний пілінг допоможе при наявності гіперпігментації, глибоких і дрібних зморшок, розтяжок на обличчі і шиї, надмірної жирності шкіри.

Важливо відзначити, що в якості основного компонента більшості сприятливих пілінгів виступає гліколева кислота, на яку нерідко виникає алергія. Використання молочної кислоти повністю виключає цю можливість.

Коли ця процедура призначається в складі програми по корекції вікових змін, молочна кислота надає широке дію на епідерміс. Спочатку з поверхні шкіри м'яко віддаляються ороговілі частинки, усувається місцеве і загальне запалення, відбувається помітне вирівнювання кольору обличчя, і, найважливіше, починається активне оновлення клітин і синтез колагену. Часто пілінг молочною кислотою виступає в якості підготовчої косметологічної процедури, адже під впливом активних речовин запускаються важливі обмінні процеси, таким чином, готуючи шкіру до подальшого впливу на неї.

Молочна кислота - унікальний природний компонент, який здатний регулювати водний баланс в шкірі будь-якого типу, відновлювати захисні функції. Завдяки цьому повертається здатність ефективно протистояти шкідливим впливам навколишнього середовища.

Як самостійна або додаткова косметологічна процедура, найчастіше пілінг молочною кислотою призначається фахівцями як курс, що складається з 3-6 сеансів. Під час перерви між процедурами в 1-2 тижні слід уникати довго впливу ультрафіолету. У цей період шкіра починає самостійно відновлюватися за рахунок активізації обмінних процесів. Уже після першого сеансу пацієнт може відзначити те, що особа стало світлішим, шкіра набула м'якість, еластичність, а гіперпігментація і вікові зміни стали менш вираженими.

Молочний пілінг є процедурою з м'яким щадним впливом, адже це активні речовини природного походження, які не викликають алергічних реакцій і механічного пошкодження епідермісу. Завдяки цьому пілінг молочною кислотою практично не має протипоказань.

Винятками є загострення герпесу, наявність глибоких змін на шкірі, гострих запальних захворювань. У цих випадках косметологи не рекомендують звертатися до пілінгу молочною кислотою. Також не слід вдаватися до цієї процедури відразу після епіляції.