Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Міостимуляція

Липень 28, 2017

Bodyter Premium - іспанська ультрасучасний прилад для індивідуальної корекції фігури. Це досконала система, що дозволяє простим і швидким способом вирішити проблеми, пов'язані з естетичними недоліками тіла, значно зменшити і навіть повністю позбудеться від в'ялості м'язів і шкіри, зменшити жирові відкладення, надати бажану форму сідниць і стегон, зробити живіт струнким і підтягнутим. Основне завдання міостімуляциі - тонізувати, зміцнити м'язи тіла, а також стимулювати мікроциркуляцію крові. Цей метод називають «гімнастикою для ледачих», так як він має пряму аналогію зі звичайною гімнастикою. Тільки вона більш комфортна, необтяжлива, а докладені зусилля дають завідомо високий і швидкий результат. 30 хвилин на апараті прирівнюється до 2 годинний тренуванні в спортивному залі. Але ... так само як і спортивні тренування, міостимуляція вимагає систематичності для досягнення результату. Апарат дозволяє посилити вплив міостімуляциі на тіло за допомогою підключення функції прогріву. Прогрів стимулює швидке розщеплення жирових відкладень і виведення продуктів розпаду у вигляді поту.

кі проблеми можна вирішувати за допомогою апарату Bodyter:

  1. Спалювання жиру стимуляцією в умовах термонагрева
  2. Революційне рішення проблем целюліту
  3. Програма для схуднення
  4. Підвищення тонусу м'язів
  5. Підкачування сідниць, живота, стегон
  6. Підтягування шкіри, підвищення її пружності та еластичності
  7. Лімфодренаж, усунення набряків, виведення зайвої рідини
  8. Релаксація на закінчення комплексу процедур
  9. Завдяки інноваційним методам корекції фігури апарат для міостімуляциі BodyTer Premium вважається кращим в даній області апаратної косметології.

Курс повинен складатися з 10-15 процедур, два-три рази на тиждень. А якщо додатково використовувати вакуумно-роликовий масаж або пресотерапія, то процедура стане подвійно ефективна!

Протипоказання при стимуляції і електропорації:

Забороняється проводити сеанси лікування на животі при вагітності людям з електрокардіостимуляторів, з серйозними травмами м'язів, при хронічному варикозному розширенні вен, недавно перенесеному флебіт або тромбофлебіті, проводити сеанси лікування близько до областям тіла з металевим пірсингом або імплантатами, людям з пухлинами і неоплазією, при ураженні шкірі в місці проведення процедури, в місцях з підвищеною чутливістю, забороняється проводити сеанси миостимуляции на грудях при наявності запалень лімфатичних вузлів або при запаленні молочної залози.

Протипоказання при Термоактивне режимі:

При надмірно низькому або високому тиску, при серцевій недостатності або серйозних порушеннях серцево-судинної системи, при порушенні чутливості шкіри або при знаходженні її ділянок під анестезією, при геморагічних порушеннях або людям, які приймають антикоагулянтні медичні засоби, при вагітності, при інфекційних захворюваннях і спеці, людям з пухлинами і неоплазією, при ураженні шкіри в місці проведення процедури.