Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

«Мінерали мертвого моря»

Липень 28, 2017

SPA-Програма «Мінерали Мертвого моря» - це глибоке зволоження, харчування і відновлення шкіри тіла, рук і ніг. Глибоке очищення шкіри тіла, рук і ніг здійснюється за допомогою скрабу, який ніжно видаляє ороговілі клітини, роблячи шкіру м'якою і шовковистою. Сольовий пілінг тонізує шкіру, сприяє поліпшенню внутрішнього кровотоку і розслабленню м'язів. Масаж тіла здійснюють для розслаблення, поліпшення самопочуття (оздоровлення), підвищення життєвого тонусу, імунітету та енергійності. Масаж тіла також використовується при лікуванні целюліту і захворювань опорно-рухового апарату Обгортання тіла - спосіб, який застосовують в декількох цілях: омолодження, відновлення і стимуляція регенерації клітин, поліпшення кровообігу, розслаблення м'язів; зняття роздратованості шкіри, зволоження та живлення, сприяння швидкому лікуванню опіків, варикозного розширення вен і ударів; очищення і освіження шкіри, виведення токсинів з організму; лікування целюліту.

Обгортання BodyWrapAloeVeraGel з мінералами мертвого моря .Актівние компоненти: сіль Мертвого моря, витримка алое вера, гель алое вера, масла лаванди, календули, жожоба, вітамін Е.

Збагачене засіб мінералами Мертвого моря, які додатково живлять, відновлюють шкіру. Витримкою ромашки, яка має протизапальну, заспокійливу дію. Маслом календули, яке стимулює обмін речовин в клітинах шкіри і масло жожоба з антиоксидантною, протизапальною, регенерує дією.

SPA-Програма «Мінерали мертвого моря» включає:

  1. - сольовий скраб
  2. - масаж
  3. - обгортання
Поверніть шкірі м'якість і шовковистість! Пориньте з головою в світ млості і релаксу!

Тривалість SPA-програми 90 хвилин.