Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Масаж спини

Липень 28, 2017

Масаж спини - унікальний засіб допомоги при багатьох захворюваннях: м'язових спазмах, травмах з ураженням м'язів, зв'язок і нервів, остеохондрозі хребта, сколіозі, невралгіях, мігрені, гіпертонічної хвороби.

Масаж спини активізує кровообіг і протягом так званої життєвої енергії, знімає м'язову і нервову напругу, допомагає краще керувати своїми емоціями, стимулює лімфоток, активізує процес відновлення організму і його детоксикації, підсилює імунний захист. Масаж спини незамінний в ході лікування остеохондрозу, а також для його профілактики, бо дає змогу вивести утворилися солі із суглобів і хребта. Масаж спини допомагає скорегувати розташування хребців, міжхребцевих дисків. Сприятливий вплив виявляється і на шкіру, оскільки масаж підвищує її еластичність, пружність. Активізація обмінних процесів впливає на посилену роботу потових і сальних залоз, покращує дихання шкіри. Масаж спини застосовується і для лікування викривлення хребта, бо дає змогу зміцнити м'язовий корсет, зняти набряклість, м'язовий спазм, відновити пошкоджені тканини. Він розвантажує ті групи м'язів, які надмірно напружені через що має викривлення хребта і дозволяє задіяти ті, які відчувають недостатнє напруга. Благотворно впливає масаж спини і на роботу внутрішніх органів, оскільки підвищує легеневу вентиляцію, активізує роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує роботу серця. Все це відбувається завдяки стимуляції нервових закінчень корінців спинного мозку, які підходять практично до всіх внутрішніх органів.

Відвідавши сеанси масажу з нашої студії, ви відчуєте ні з чим не порівнянний релаксуючий ефект. Саме наша спина відчуває найбільшу фізичне навантаження, що призводить до напруження в глибоких і поверхневих м'язах. Повний курс масажу спини допомагає значно зміцнити м'язовий корсет. Для досягнення необхідного ефекту тривалість курсу масажу спини підбирається індивідуально, а процедури проводяться щодня або через день.

Наші фахівці із задоволенням нададуть вам грамотну консультацію і призначать необхідну кількість сеансів масажу.