Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

«Магія ароматів»

Липень 28, 2017

Аромамасаж - найм'якший вид масажу, пропонований нашою студією краси «Твоя Територія». Його головна перевага - досягнення глибокої релаксації завдяки поєднанню плавних і ніжних рухів рук майстра з розслаблюючим дією спеціального складу для масажу, який виготовляється на основі натурального кокосового масла. Інші компоненти (масла натурального походження) наші досвідчені спа-майстра індивідуально підбирають для кожного гостя студії краси «Твоя Територія». Незважаючи на максимально щадну методику, аромамассаж є відмінним засобом для відновлення здоров'я та профілактики різних захворювань. Чому? Тому що дає організму можливість отримати всього за 1 годину настільки повноцінний відпочинок, який за ефектом можна порівняти з невеликим відпусткою. Як наслідок, запускаються закладені природою механізми самовідновлення всіх функцій організму, активізується природна імунний захист, зміцнюється нервова система. Зняття м'язового спазму допомагає боротися з болями в спині і ногах, головними болями. Натуральні ефірні масла у складі, що використовується для аромамасажу, доповнюють і підсилюють його корисну дію і сприяють глибокому харчуванню шкіри всього тіла, яка стає пружною і сяючою здоров'ям.

«Магія ароматів» - аромамассаж всього тіла, розслаблююча музика і вишукані аромати натуральних ефірних масел створюють ауру комфорту і допомагають знайти гармонію. Такий подарунок принесе користь духу і тіла, позитивні емоції і чудові відчуття!

Тривалість сеансу - 1 година. Для отримання стійкого ефекту аромамассаж, як і багато інших спа-процедури, рекомендується проводити курсами.

Вартість процедури - 350 гривень.