Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Класичний педикюр

Липень 25, 2017

Слово "педикюр" від латинського означає догляд за ногами (pedis - нога, cure - догляд). З середини XIX століття в Європі ця послуга користувалася популярністю, і могли нею скористатися тільки панують персони. У наш час догляд за ногами необхідний будь-якій людині, будь то дівчина, жінка або чоловік. Високі підбори, синтетичні шкарпетки, колготки, незручна і вузька взуття все це відбивається на стані ступень. І внаслідок цього виникають такі проблеми як: пітливість, натоптиші, тріщини і мозолі. Близько 90% клієнтів салонів краси мають різні проблеми, пов'язані з ногами, з деякими з них допомагає впоратися професійний догляд. Так що педикюр - це не тільки пустощі, а терапевтична практика, необхідна, як і будь-який інший елемент особистої гігієни, і вимагає серйозного підходу.

Класичний обрізний педикюр в студії краси "Твоя територія" передбачає розмочування ніг у ванночці, обрізання нігтів і їх підпилювання, використовуючи пилки останнього покоління, вирізання кутикули по краю нігтя щипчиками або ножицями, полірування п'яти спеціальними терки.

Педикюр це необхідна регулярна гігієнічна процедура по догляду за стопами і нігтями ніг. Він включає в себе видалення мозолів на пальцях і ступнях, усунення ороговілої шкіри і врослих нігтів, підрізання і полірування нігтів. За допомогою регулярно проводиться педикюру підтримується нормальний здоровий стан шкіри підошов, нігтів, пальців ніг, міжпальцевих проміжків.

Багатьом подобається відчуття "тонкої шкіри" на ногах, після того, як майстер верстатом знімає весь шкірний покрив на стопі разом з натоптишами, мозолями і потовщеними пяточками.