Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Класичний манікюр

Липень 25, 2017

Шанувальниці доглянутих ручок дуже часто вибирають класичний або обрізний манікюр, який перевірений часом.

Обрізний або класичний манікюр є найбільш поширеним видом манікюру. При класичному манікюрі до замочування нігтям надають бажану форму за допомогою пилок. Ця технологія простого манікюру допомагає обробити навіть ті нігті, які давно вимагають догляду. Замочування рук відбувається в пом'якшувальною ванні, в якій розводиться спеціальний розчин, в якому розм'якшується кутикула для подальшого видалення, також цей розчин має заспокійливу і розслабляючу дію на шкіру рук в цілому. Після ванночки розм'якла кутикулу і задирки виділяють, і видаляють за допомогою манікюрних щипчиків і ножиць з закругленими кінцями. На завершення на кутикулу зазвичай наноситься живильне масло, яке легкими масажними рухами втирається в шкіру навколо нігтя і розподіляється по всій нігтьової пластини. Поживне масло надає загоює на тільки що оброблені місця, і робить корисний вплив на нігтьову пластину.

Після цього на руки наноситься зволожуючий крем і втирається в шкіру масажними рухами. В кінці класичного манікюру обезжирюються нігті і покриваються лаком. Під лак обов'язково накладається прозора основа, а наверх - закріплювач або сушка лаку. Завдяки сушінні лак на нігтях висихає за кілька хвилин.

Рівень майстерності фахівців студії краси «Твоя територія» дозволяє при виконанні класичного манікюру уникнути досить поширеною проблеми - появи задирок. Вона виникає через неправильне, нерівномірний обрізання, а в деяких випадках і висмикування кутикули і задирок. Боротися з задирок складно, їх наявність викликає неприємні і болючі відчуття. Ми знаємо, що задирки - це проблема покалічених клієнтів і поганих майстрів. Тому не допускаємо помилки в своїй роботі. В нашій студії краси «Твоя територія» над усіма речами для манікюру проходять ретельну сан-обробку після кожного використання, а майстри високо кваліфіковані, і що не маловажно, люблять свою роботу!

Переваги класичного манікюру:

Обрізний манікюр - це суперуніверсальная процедура, яка підходить і жінкам, і чоловікам, і тим, хто постійно робить манікюр, і тим, хто давно не балував свої ручки. Класичний обрізний манікюр у досвідченого майстра - це швидко, комфортно і корисно для здоров'я. Крім того, це найбільш простий манікюр, за прийнятною ціною.