Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Кислотний педикюр

Липень 25, 2017

Кислотний педикюр в нашій студії

Багато жінок стежать за своїми ногами і вважають ноги як і руки важливою частиною тіла, яка привертає увагу. Технології йдуть вперед, і, якщо років 10 тому все розпарювали ноги і знімали ороговілості за допомогою бритви, то сьогодні прийшовши в салон можна вибрати різний спосіб обробки ороговілості. Наприклад - кислотний педикюр.

Що ж це таке? Кислотний педикюр виконується досить просто. Багато майстрів називають його кремовим або необрізним. На проблемні зони наноситься крем, після чого в залежності від занедбаності знімається разом зі шкірою за допомогою різних пристосувань. Лінія створена на основі фруктових кислот, екстракту папайї, сечовини, молочної кислоти і алое віри. Принцип підходу - лікування шкіри зсередини: - гідроксикислоти діють на поділ клітин в базальному шарі епідермісу. Пілінг забезпечує розм'якшення і розпушення рогового шару епідермісу, поліпшення циркуляції крові і обміну речовин, глибоке зволоження шкіри, утримування стабільного рівня РН, що є основними факторами здорової шкіри. Під дією пілінгу відбувається ексфоліація верхнього шару епідермісу і поліпшується прохідність лікувальних складів, які знаходяться в наступних препаратах; прискорюється процес регенерації шкіри і в той же час відбувається нейтралізація патогенної флори, якщо така є. При сукупності цих процесів здорові клітини витісняють сухі зневоднені або уражені клітини назовні. Препарати ефективно допомагають у вирішенні проблем: - гіперкератозу і мозолів; - сухості шкіри стопи і тріщин; - діабетичної стопи; - врослого нігтя; - онихогрифоза і оніхомікозу.

Однак, у кислотного педикюру є одна умова - ноги повинні бути цілими (без подряпин, ранок, тріщин), а так же здоровими, т. Е. Без грибка, який зустрічається досить часто. В іншому випадку можна отримати хімічний опік.

Ми хочемо познайомити Вас з приблизною обробкою ніг при кислотному педикюрі:

1. Спочатку потрібно оглянути ноги, чи немає ранок, грибка;

2. На ноги наноситься дезінфектор;

3. Знімається лак на нігтях;

4. Занурення ніг в ванночку на 3 хвилини;

5. Ноги витирають насухо;

6. Наноситься дезінфектор;

7. Окремо наноситься розчин для видалення натоптишів змочується диск і локально за допомогою ватного диска наноситься на проблемні зони.

8. Ноги обмотують в харчову плівку на 8-10 хвилин.

9. Ноги витирають серветкою і пилою на дерев'яній основі скачують размягченную шкіру.

10. Наноситься дезінфектор.

11. Ноги витирають насухо.

12. зашліфовивается абразивної пилкою проблемні зони або використовується машинка для педикюру з насадками.

13. Після цього ноги готові до безпосереднього дизайну нігтів.

Кислотний педикюр заснований тільки на фруктових і овочевих кислотах. Це серія лікарських засобів в області ступень і нігтьового ложа, професійне лікування грибкових уражень, а також вирішення інших проблем в педикюру практиці. Кислотний педикюр ідеальне рішення таких проблем, як натоптиші і мозолі, За рахунок кислоти відбувається розщеплення відмерлих клітин, а пілінг полірує і розгладжує шкіру стоп, і ніяких верстатів і апаратів.