Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Каліфорнійське мелірування

Липень 25, 2017

Каліфорнійське мелірування, або інакше карамелеве мелірування - одна з найбільш модних тенденцій останнього часу. Це пропозиція розрахована на жительок мегаполіса, які хочуть виглядати так, як ніби тільки що повернулися з пляжів популярних курортів. Спочатку каліфорнійське мелірування увійшло в практику американських стилістів і згодом поширилося по всьому світу. Цей спосіб дозволяє надати волоссю природний вигляд, зафарбувати сивину і додати цікаві нюанси у зовнішній образ. Волосся виглядають випаленими на сонці, але при цьому не втрачають свій природний блиск і красу. Такий ефект досягається поетапним фарбуванням волосся, в результаті чого кінчики пасом виходять світліше, ніж коріння. При бажанні досвідчені перукарі нашого салону додадуть в загальну колористику волосся колірні відтінки (медовий, горіховий, світло-кавовий), що не внесе ніякого дисонансу в зовнішній образ.

Плавний перехід кольору від пасма до пасма забезпечується за рахунок того, що каліфорнійське мелірування виконується без використання алюмінієвої фольги. Склад наноситься на волосся і висихає в природних умовах, що забезпечує більш щадний фарбування волосся без пошкодження їх структури. В результаті контраст між світлими кінчиками і темними корінням стає настільки разючим, як це зазвичай буває через час після фарбування волосся. Темні коріння не кидаються в очі, а стають логічним завершенням модної зачіски, тобто проблема «відросло кінчиків» перестає бути актуальною. Хоча даний спосіб фарбування розрахований переважно на жінок з довгим темним волоссям, якісно виконане мелірування ідеально виглядає на будь-якому волоссі - темних, світлих, довгих або коротких. Якщо ви не готові до радикальних експериментів з кольором свого волосся, то це краща пропозиція від професійних стилістів нашого салону. Можна виконати каліфорнійське мелірування на окремих пасмах або на чубку, але для досягнення ідеального результату бажано створити ефект випалених волосся на всій зачісці, так як в цьому випадку є більше можливостей для комбінацій відтінків.

Кожному, хто наважиться, буде забезпечений розкішний ефект кольорового колорирования: кавові, коньячні, теракотові, гніді, горіхові, пшеничні і карамельно-медові відтінки. Якщо ви хочете щось неповторне - це ваш варіант!