Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Зачіски

Липень 25, 2017

Сучасні дитячі зачіски, на відміну від дорослих, не так схильні до нових віянь моди, оскільки вони, в першу чергу, повинні бути акуратними, зручними і простими в укладанні, не заважаючи маленькому непосиді під час його активних ігор, бігу або подолання перешкод на дитячому майданчику .

Наші перукарі приділяють особливу увагу в цьому питанні при роботі з юними клієнтами, намагаючись постригти його НЕ ультрамодно або екстравагантно, а зробити якісну стрижку, яка до того ж вигідно підкреслить овал обличчя і сховає всі недоліки. В ході роботи, в залежності від структури волосся, віку і особливостей статури, наші майстри порадять найбільш оптимальний варіант зачіски так, щоб відображення в дзеркалі завжди радувало дитини. Малюкам зазвичай пропонується злегка підрізати кінчики волосся, надавши форму, щоб вони не потрапляли йому в очі і не заважали під час сну або гри, при цьому чубчик повинна бути обов'язково не менш сантиметра вище брів. Якщо у дитини тонкі і рідке волосся, можна обмежитися короткою стрижкою, поки вони не стануть густішими.

Детальніше

Стрижки

Липень 25, 2017

Всі діти чарівні, красиві і сповнені енергії, вони прикрашають наше життя. При цьому, за своїм характером і поведінці все вони дуже різні, тому до питання дитячої стрижки потрібно підходити індивідуально.

Дитячі стрижки вимагають до себе дуже уважного ставлення, адже волосся дитини мають ряд відмінних рис - швидко змінюється їх структура, товщина, відтінок, волосся у дітей помітно тонше, ніж у дорослих, крім того, вони більш примхливі в укладанні. Ідеальна дитяча стрижка та, яка прикрашає голову дитини без додаткової укладання, - в такій зачісці максимально використана природна структура волосся. В нашій студії працюють професійно підготовлені майстри, які знають особливості волосся дитини, а найголовніше, люблять і вміють спілкуватися з дітьми. Вони оцінять фактуру волосся дитини і порадить ідеальну для маленького клієнта стрижку.

Детальніше