Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Стрижки

Липень 25, 2017

Всі діти чарівні, красиві і сповнені енергії, вони прикрашають наше життя. При цьому, за своїм характером і поведінці все вони дуже різні, тому до питання дитячої стрижки потрібно підходити індивідуально.

Дитячі стрижки вимагають до себе дуже уважного ставлення, адже волосся дитини мають ряд відмінних рис - швидко змінюється їх структура, товщина, відтінок, волосся у дітей помітно тонше, ніж у дорослих, крім того, вони більш примхливі в укладанні. Ідеальна дитяча стрижка та, яка прикрашає голову дитини без додаткової укладання, - в такій зачісці максимально використана природна структура волосся. В нашій студії працюють професійно підготовлені майстри, які знають особливості волосся дитини, а найголовніше, люблять і вміють спілкуватися з дітьми. Вони оцінять фактуру волосся дитини і порадить ідеальну для маленького клієнта стрижку.

Стрижки для хлопчиків

Виховання Справжнього Чоловіки починається ще в дитинстві. Приводьте своїх синів. Маленькі чоловіки - хлопчики і підлітки - наші улюблені гості. Зробити модну зачіску дитині або допомогти з підлітковими проблемами шкіри - все це можливо в студії краси "Твоя територія".

Стрижки для дівчаток

Стрижки для юних леді - це особливий вид перукарської майстерності. Багато батьків не в силах спокійно поставитися до того, що дитина хоче обрізати коси, які звичайно фарбують дівчаток, але ... діти ростуть, хочуть різноманітності. Наші майстри дуже уважно ставляться до маленьких клієнтам. Ми чекаємо юних леді знову і знову.

І не забувайте - діти ростуть і змінюються дуже швидко, - дозвольте їм коригувати свій зовнішній вигляд відповідно до їх внутрішніми потребами і новими устремліннями.