Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Зачіски

Липень 25, 2017

Сучасні дитячі зачіски, на відміну від дорослих, не так схильні до нових віянь моди, оскільки вони, в першу чергу, повинні бути акуратними, зручними і простими в укладанні, не заважаючи маленькому непосиді під час його активних ігор, бігу або подолання перешкод на дитячому майданчику . Наші перукарі приділяють особливу увагу в цьому питанні при роботі з юними клієнтами, намагаючись постригти його НЕ ультрамодно або екстравагантно, а зробити якісну стрижку, яка до того ж вигідно підкреслить овал обличчя і сховає всі недоліки. В ході роботи, в залежності від структури волосся, віку і особливостей статури, наші майстри порадять найбільш оптимальний варіант зачіски так, щоб відображення в дзеркалі завжди радувало дитини.

Малюкам зазвичай пропонується злегка підрізати кінчики волосся, надавши форму, щоб вони не потрапляли йому в очі і не заважали під час сну або гри, при цьому чубчик повинна бути обов'язково не менш сантиметра вище брів. Якщо у дитини тонкі і рідке волосся, можна обмежитися короткою стрижкою, поки вони не стануть густішими.

Дітей старшого віку вже не влаштує невибаглива стрижка тільки лише тому, що вона зручна. Юні модники проявляють особливий інтерес до свого зовнішнього вигляду. Не варто придушувати бажання Вашої дитини виглядати красиво, тому наші фахівці уважно вислухають його побажання на рахунок майбутньої зачіски і порадять свій варіант модного дитячого стрижки, в залежності від типу і структури його волосся.

У деяких школах існують вимоги до зовнішнього вигляду учнів, що стосується і дитячих зачісок, тому перед роботою обов'язково повідомте про це майстру. З огляду на шкільний статут, все-таки не варто йти на поводу у дитини в його бажанні кардинально поміняти свій зовнішній вигляд, наприклад, зробивши собі «ірокез» або «дреди», оскільки занадто креативна зачіска може шокувати оточуючих або негативно позначитися на дисципліні класу. Навряд чи дитина буде відчувати себе комфортно після подібного «самовираження». Порада від наших професіоналів: будь-які експерименти з креативними дитячими стрижками найкраще проводити на вихідних або під час канікул.

На відміну від хлопчиків, дівчинки більш ретельно стежать за дорослою модою, бажаючи перейняти щось і для себе. Це стосується, звичайно ж, фарбування волосся або хімічної завивки. Але якщо дитині не виповнилося 14 років, то наші фахівці настійно не рекомендують проробляти подібні експерименти, оскільки для шкіри голови вплив барвників буде досить-таки агресивним. Щоб дитячі волосся залишалися здоровими і мали природний вигляд, в своїй роботі ми застосовуємо щадні фарби професійних ліній.

Якщо у Вас намічається торжество і дитині необхідно зробити красиву зачіску «для виходу в світ», то, наші майстри створять з ним справжнє диво. Святкова укладання для хлопчиків, створена вмілими руками справжніх професіоналів, з використанням гелю і лаку - і перед Вами вже справжній джентльмен. Всілякі буклі, равлики або кіски за лічені хвилини перевтілитися Вашу дівчинку в справжню принцесу, яка з гідністю може хизуватися на справжнісінькому балу.