Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Депіляція

Липень 25, 2017

Ідеально гладке тіло без волосся - мрія кожної дівчини. У всі часи жінки прагнули до цього різними способами. Деякі народи вживали бджолиний мед, інші застосовували вогонь для випалювання волосся на тілі, а треті скручували волосинки, висмикуючи їх за допомогою спеціальних ниток - так з'явилася депіляція.

З часів Клеопатри стала відома процедура позбавлення від волосся - воскова депіляція. Звичайно ж, з тих пір процедура стала на багато більш досконалий, розроблені спеціальні допоміжні косметичні засоби, різні види воску і нові технології процедури. Депіляція воском є найбезпечнішою, в порівнянні з іншими техніками видалення волосся: голінням або депіляцією кремом, забезпечує більш довготривалий ефект.

Воскова депіляція є процедуру видалення небажаного волосся за допомогою теплого або гарячого воску. Основною перевагою воскової депіляції є поступове, майже повне, позбавлення від зайвого волосся на тілі. При регулярному зверненні до процедури депіляції активність волосяних цибулин значно знижується. Волосся більше не ростуть так стрімко, як раніше. Та й самі вони стають більш тонкими і м'якими. Процедура проходить за допомогою спеціального апарату з роликового насадкою, що дозволяє нанести віск тонким шаром і уникнути опіків шкіри.

Перед нанесенням воску, майстер обробляє шкіру спеціальним засобом, який готує шкіру до видалення волосся. Потім віск наноситься у напрямку росту волосся Теплий віск накривають смужками спеціальної тканини і видаляю кожну з них швидким рухом проти росту волосся. Залишки воску віддаляються маслом або зволожуючим молочком.

В результаті Ви отримуєте гладку та ніжну шкіру, позбавлену небажаного волосся.

Шугарінг

Вересень 16, 2017

Існують різні способи видалення зайвого волосся, при цьому останнім часом заслужену популярність набуло застосування шугарінг.

Шугарінг - ефективний метод епіляції, відомий на Сході з найдавніших часів. В основі технології - використання пастоподібної або гелеобразной суміші з натуральних їстівних компонентів, таких як цукор, вода і лимонний сік, спільна дія яких в підігрітому стані при нанесенні на шкіру дозволяє з легкістю видалити волосяні фолікули з коренем в небажаних для їх присутності місцях на тілі.

Детальніше