Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Мануальна, ультразвукова і атравматично чистка обличчя.

Липень 25, 2017

Все в нашій зовнішності може бути ідеально: і волосся і фігура і манікюр; але якщо шкіра на обличчі виглядає не зовсім здорової і втомленою, то ніщо не може цього компенсувати.

І це не може не засмучувати, адже для кожної дівчини в догляді за собою особа - це зона підвищеної уваги.

Прекрасним способом очистити шкіру обличчя і зробити її більш здоровою і сяючою є професійна чистка обличчя.

Мануальна (механічна) чистка обличчя рекомендується всім, хто має розширені пори, комедони (чорні точки), вугровий висип, сальні пробки, міліуми.

Мануальна чистка може бути доповненням до процедури ультразвукової чистки.

9-ти етапна мануальна чистка:

  1. демакияж
  2. тонізація шкіри
  3. розпарювання
  4. безпосередньо мануальна чистка обличчя
  5. обробка шкіри
  6. маска відповідно до стану і типом шкіри
  7. д'арсонвалізація шкіри
  8. нанесення лікувальної сироватки
  9. зволожуючий крем


Атравматично чистка обличчя

Атравматична чистка обличчя - це глибоке дбайливе очищення і оздоровлення шкіри ліца.Процедура складається з поетапного нанесення препаратів, які дозволяють розкрити і вичистити пори без застосування вапоризатора. Атравматично чистка на косметиці Oxygen Botanicals проводиться за допомогою ферментних масок і ензимних пілінгів, засобів для глибокого очищення пір, активаторів і сироваток. У препаратах цієї серії міститься унікальне масло джанбоцілла, яке ідеально очищає пори сальних залоз, полегшуючи видалення «чорних крапок» і перешкоджаючи їх утворення. Процедура рекомендована для всіх типів шкіри, у тому числі сухий і надчутливої. Процедура особливо необхідна, якщо у вас проблемна шкіра, особливо жирна, є забиті і розширені пори, вугри, чорні точки, гнійники, жировики.

Після процедури помітно вирівнюється колір обличчя, поліпшується кровообіг, прискорюються обмінні процеси, шкіра стає більш пружною і еластичною. Завдяки м'якому очищенню за допомогою спеціальних препаратів зменшуються запалення, скорочуються пори, поліпшується загальний тонус і колір шкіри. Шкіра задихає і буде краще сприймати Догляду кошти. Адже часто навіть дорогі і ефективні засоби домашнього догляду через несприйнятливості шкіри працюють не в повну силу і не дають того результату, на який ви розраховуєте.

В нашій студії атравматична чистка обличчя проводиться на кисневу косметику OXYGEN BOTANICALS

Oxygen Botanicals (Канада) - киснева космецевтичної лінія для догляду за шкірою на основі CMI- Oxygen комплексу. Насичення клітин шкіри молекулами кисню активізує метаболізм, стимулює поділ клітин і сприяє їх регенерації, в т. Ч. Після інвазивних косметичних процедур. Професійний догляд за обличчям на космецевтики Oxygen Botanicals призначений для шкіри різних типів (сухий, нормальної, жирної, змішаної, проблемної, чутливої), шкіри.