Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Брондірованіе, Шатушь, омбре

Липень 25, 2017

Брондірованіе, Шатушь, омбре - чим же відрізняються ці техніки?

Останнім часом стало популярно складне фарбування волосся. Брондірованіе, Шатушь, омбре.Все ці техніки не нові, але зараз як ніколи в тренді. Головне правило - природність. Якщо ви хочете бути в модному перебігу, виділитися з натовпу, вибирайте свою техніку фарбування, а майстри студії краси «Твоя територія» втілять вашу мрію в життя. Ми розповімо, чим же відрізняються ці техніки і в чому їх нюанси.

I. Брондірованіе - ідеальне поєднання шатенок і блондинок.

Останнім часом особливо популярна стала така техніка колорирования як брондірованіе.


Бронд (brond) - поняття, що з'явилося в результаті злиття двох понять: blond (блондин) і brown (коричневий). Брондірованіе є спосіб фарбування волосся, при якому майстри створюють поступовий перехід між двома різними тонами волосся - зазвичай мова йде про брюнет та світлому. В результаті процедури брондірованія виходить шатенка з ефектом вигорілого волосся - з "вигорілими" пасмами, які мають різні відтінки - карамельний, холодний перламутровий, медовий, бурштиновий, пшеничний і навіть червоний або мерехтливий мідний. При цьому майстри повинні враховувати, що різниця між самим темним і найсвітлішим відтінками не повинна бути більше трьох тонів. Брондірованіе волосся дозволяє досягти максимально природного ефекту м'якого переливу відтінків, візуального об'єму і густини волосся. Головною перевагою брондірованія є природний результат, незважаючи на многоступенчатость і складність процедури. BROND - це глибокий, об'ємний, рельєфний, природний колір з ефектом вигорілого волосся.

Найлегше піддаються брондірованіе відтінки волосся типу «темно-русявий блонд» і «класичний середній шатен». Їх натуральний тон використовується як вихідний. Але і на більш темному волоссі теж можливий brond. Глибина бронда полягає в тому, що коріння темніше на два-три тони, ніж основний колір. Рельєф, динаміку і природність додають світліші пасма. Обсяг створює гра світлих і темних нюансів, навіть тонке волосся виглядають об'ємними і візуально більш густими. Темні коріння при отрастании НЕ будуть кидатися в очі. Вигорілі пасма освіжають обличчя, як ніби ви щойно повернулися з моря. Це гарний, модний, сучасний колір, і що не менш важливо - комфортний, вам не треба фарбувати голову щомісяця, плавна розтяжка кольору від світлих кінчиків до більш темним коріння, буде маскувати відростають коріння і дозволить вам ходить два-три місяці з шикарним кольором .

У чому ж перевага бронда перед іншими техніками фарбування? Бронд прекрасно відтіняє шкіру і робить обличчя свіжіше і молодше. Волосся здаються візуально густіше. Він допомагає обійтися без постійного підфарбовування коренів. Бронд прекрасно маскує сивину. Основна ідея - це природна краса, блиск і доглянутість. Такий тренд завжди в моді, чи не так?

II. Шатушь

Така технологія фарбування дозволяє створити на вашому волоссі плавний перехід від світлих кінчиків до більш темним коріння, роблячи колір більш глибоким і додаючи обсяг вашої зачісці. Виглядає такий колір дуже природно за рахунок ефекту натурально вигорілого волосся.

Фарбування Шатушь - виконується без фольги, на відкритому повітрі. Фарбуються невеликі, часті, хаотично розташовані прядки, причому не по всій довжині, а з невеликим прикореневим відступом. Його кордону крадуться за рахунок начісування пасом. Фарбування Шатушь підходить і для блондинок, і для брюнеток, але все ж блондинкам зазвичай рекомендують каліфорнійське мелірування, тому що на світлому волоссі ефект техніки Шатушь трохи втрачається. Найбільше фарбування Шатушь підходить брюнеткам з середніми або довгим волоссям. Якщо у вас коротке волосся, техніка Шатушь вам не підходить.

Плюси цього фарбування: фарбування Шатушь дозволяє створити природний ефект вигорілого волосся, ліквідувати наслідки попередніх невдалих фарбувань і мелірування, надати зачісці об'єм і рельєф, за рахунок плавних переходів кольору вам доведеться набагато рідше підфарбовувати коріння волосся.

III. Омбре

Також такий вид фарбування називають - Деграде, Dip-Dye, Балаяж, поперечне колорування.

Перукарський світ запозичив термін «Ombre» від французького слова, що означає затінення. Суть цього методу в тому, що волосся біля коріння фарбують в один тон, поступово, по довжині волосся він змінюється і до кінчиків перетікає в зовсім інший (фольга не застосовується). Омбре формує м'яку, розмиту кордон на волоссі, створюючи ілюзію натуральності кольору і надаючи зачіски обсяг.


Варіанти фарбування можуть бути різними: коріння - темні, а кінчики світлі, або навпаки: світлі - біля коріння, темні - до кінчиків. Причому, контрастний колір може починатися як у самих скронь, так і близько кінчиків волосся. Колірна гамма фарбування може бути різноманітною. Екстравагантні і творчі особистості можуть вибрати більш яскраві і сміливі поєднання кольорів, наприклад, причому, як перехідного кольору можливе введення 3-го відтінку.

Ще один різновид фарбування омбре - коли межа між різними квітами, не розмита, а чітка. При цьому, кольори можуть використовуватися найрізноманітніші, від натуральних до дуже яскравих, в тому числі сині, червоні, рожеві, фіолетові, бузкові, жовті, чорні, білі, руді.

Звичайно ж, всі техніки складних фарбувань, в нашій студії краси виконуються тільки професіоналом-колористом.