Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Біореконструкція волосся в нашій студії краси

Липень 25, 2017

Рідкісна жінка відрізняється готовністю заявити, що абсолютно задоволена станом і зовнішнім виглядом свого волосся. Волосся - делікатна матерія, нанести їм непоправної шкоди нескладно, а повернути життя і силу значно важче.

Біореконструкція волосся - це процедура, яка дозволяє повернути волоссю природний блиск і красу за мінімальний час. Процес полягає в нанесенні на волосся спеціального складу, який містить велику кількість поживних і зволожуючих речовин, мікроелементів і вітамінів. Склад обволікає волосся повністю, заповнює всі пошкоджені ділянки, склеює лусочки. Через 20-30 хвилин утворюється найтонша невидима плівка, яка захищає волосся і допомагає утримувати корисні речовини всередині. Глянцевий блиск - ще одна перевага біореконструкціі волосся. І що найприємніше, ефект тримається близько п'яти тижнів.

Після процедури ваші волосся знайдуть гладкість і шовковистість, стануть важче і набагато більш слухняним. Ті, хто вже спробував біореконструкція волосся, відзначають, що процедура істотно полегшує процес укладання. Ще один безперечний плюс - завдяки біореконструкціі волосся, колір після фарбування зберігається набагато довше, він стає більш насиченим і соковитим.