Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Горького 21-а

БІО-завивка волосся MOSSA Green Light

Липень 25, 2017

Біозавивка MOSSA є інновацією в галузі біозавівок. Ця унікальна технологія була розроблена італійськими фахівцями-перукарями. Дана технологія на сьогоднішній день дозволяє отримати жінкам і дівчатам всього світу абсолютно природні, доглянуті і блискучі локони, не завдаючи будь-якої шкоди волоссю.

Крім усього іншого, дана технологія не тільки не шкодить волоссю, але і лікує їх і доглядає за ними завдяки наявності в складі спеціальних інгредієнтів, які також значно полегшують і спрощують і сам процес завивки. Так, наприклад, до складу біозавивка MOSSAвходіт спеціальний екстракт бамбука, який дуже глибоко припадає в структуру волоса і активно живить його вітамінами і протеїнами.

До складу засобів для біозавивка волосся не належать ніякі активні хімічні інгредієнти, які можуть негативно вплинути на шкіру голови або структуру волосся. Крім того, продукти для біозавивка MOSSA не впливають на колір волосся і їх природний блиск.

На сьогоднішній день фахівці виділяють три різні системи біозавивка волосся MOSSA:

  1. -для освітленого волосся;
  2. - для волосся, які пофарбовані крем-фарбою;
  3. - для нефарбованих (натуральних) волосся.
Після проведення процедури біозавивка волосся не можна мочити і мити голову протягом двох днів.

Сама ж біозавивка волосся MOSSA зберігається приблизно стільки ж, скільки тримається на волоссі традиційна завивка.

Ідеальним варіантом біозавивку MOSSA можна назвати для людей, які не можуть дозволити собі хімічну завивку, мали невдалий досвід її використання або не хочуть зіпсувати собі шевелюру, але бажають отримати красиві і здорові кучері.

До основних переваг, якими може похвалитися ця біозавивка, можна віднести наступне.

Перевага перша - щадний склад Перекис водню, тиогликолевая кислота, аміак та інші шкідливі для волосся активні хімічні компоненти відсутні в складі препаратів для біозавивка. Це є надійною гарантією того, що ви в результаті отримаєте бажаний результат без пошкодження шкіри голови або структури волосся.

Перевага друга - демаркаційна лінія Ви напевно зустрічали і не раз на вулицях дівчат, у яких після завивки і відрощування волосся з'являлася не дуже естетична демаркаційна лінія. Біозавивка MOSSA ж повністю запобігає можливість появи такого небажаного ефекту завдяки відсутності активних хімічних компонентів в складі, що дозволяє волоссю плавно переходити від природної структури до завитим локонам.

Перевага третє - тривалий термін Час, який біозавивка MOSSA тримається на волоссі, так само 3-6 місяців. Точний термін залежить від індивідуальних особливостей волосся: їх стану, структури. Крім того, має значення і розмір завитка: чим він менше - тим завивка протримається довше. Також для багатьох дівчат і жінок стане приємною несподіванкою, що досвідчені майстри в нашій студії краси вже під час проведення процедури зможуть назвати вам приблизний термін стійкості завивки саме на вашому волоссі.

Перевага четверте - підбір засобів для біозавивка проводиться суто індивідуально

Це дозволяє не тільки значно мінімізувати час контакту складу з волоссям, але і продовжити ефект від самої завивки.

Перевага п'яте - доступність Насправді біозавивка волосся MOSSA - це досить доступна процедура. Так, просто розділіть її загальну вартість приблизно на 5 (місяці стійкості завивки). Розрахувавши місячну суму цієї процедури, ви напевно зрозумієте, як багато ви заощадите засобів і сил на щоденне укладання, в якій тепер просто не буде необхідності.