Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Апаратний педикюр

Липень 25, 2017

Доглянуті жіночі ніжки - мрія будь-якої леді. Століттями принци тяглися до них зі своїми туфельками, а чоловіки втрачали розум, торкаючись до шовку стопи. Незважаючи на це багато жінок сьогодні вкрай рідко відвідують салони краси. Не завжди актуальна зручне взуття, не завжди є час для себе коханої. Іноді в цьому вирі подій потрібно зупинитися і тверезо поглянути на ситуацію.

Доглянутими ніжками можна пишатися по праву, але як бути, якщо все не так райдужно? Тріщинки на стопі заважають витонченої ході, «натоптиші» змушують кривитися від болю, мозолі «обтяжують» крок? І головне, що ніякої домашній догляд вже не справляється з таким обсягом роботи. Впадати у відчай не варто. Саме для таких ніжок і придумали апаратний педикюр - ніжний, делікатний і ретельний догляд за стопами.

Якісний апаратний педикюр - не просто данина моді

Процедура ця «народилася» в педантичною Німеччини, де вміють рахувати час і гроші. Крім того, німці звертають увагу на гігієну і піклуються про здоров'я. Саме завдяки ніжному догляду та впливу на рефлекторні точки послуга так швидко завоювала світ - хто не хоче бути красивою, одночасно піклуючись про організм? Як і будь-яка процедура, якісний апаратний педикюр складається з декількох послідовних етапів. Все починається з обробки ніг - дезінфекції, розпарювання в спеціальній ванночки, акуратного масажу. Далі відбувається розм'якшення ороговілого шару і проблемних зон, після чого залишки препарату видаляються, а насадками і фрезами проводиться обробка стопи. Робота з кутикулою, корекція форми і покриття лаком завершують цю приємну і корисну процедуру.

Апаратний педикюр:

Позбавить вас від застарілих мозолів, тріщин, стрижнів, хворобливих зон, встановити еластичність шкіри. Додасть ідеальну форму нігтьової пластини і кутикули. Акуратно обробить ніжну шкіру між пальчиками і кінчики пальців, що неможливо зробити ручними методами. Виключить ризик травми навіть дуже чутливих ніг Варто зрозуміти, що доглянуті ніжки - це не розкіш, а мрія будь-якої жінки. А будь-яка мрія обов'язково повинна збуватися. Дозвольте собі розслабитися під сильними і ніжними руками майстра, який подарує вам красу, а вашій стопі легкість і шовковистості. Зупиніть на секунду скажений калейдоскоп подій і круговорот справ, зробіть апаратний манікюр і побалуйте себе незабутнім відчуттям свята. Свята для ваших ніжок. Апаратний педикюр з використанням різних насадок для очищення п'ят і шліфування нігтів призведе ніжки в ідеальний порядок. Вас цікавить приголомшливе перетворення ваших ніжок? Телефонуйте і приїжджайте до нас. А про їх чудодійний перетворенні подбають майстри педикюру нашої студії краси «Твоя територія»!