Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Міостимуляція

Липень 28, 2017

Bodyter Premium - іспанська ультрасучасний прилад для індивідуальної корекції фігури. Це досконала система, що дозволяє простим і швидким способом вирішити проблеми, пов'язані з естетичними недоліками тіла, значно зменшити і навіть повністю позбудеться від в'ялості м'язів і шкіри, зменшити жирові відкладення, надати бажану форму сідниць і стегон, зробити живіт струнким і підтягнутим. Основне завдання міостімуляциі - тонізувати, зміцнити м'язи тіла, а також стимулювати мікроциркуляцію крові. Цей метод називають «гімнастикою для ледачих», так як він має пряму аналогію зі звичайною гімнастикою. Тільки вона більш комфортна, необтяжлива, а докладені зусилля дають завідомо високий і швидкий результат. 30 хвилин на апараті прирівнюється до 2 годинний тренуванні в спортивному залі. Але ... так само як і спортивні тренування, міостимуляція вимагає систематичності для досягнення результату.

Детальніше

«Пресотерапія»

Липень 28, 2017

Пресотерапія - метод фізіологічного дренажу і масажу тканин, заснований на ритмічної стимуляції м'язів. Пресотерапія на апараті IMPRESS-240 є одним з найбільш ефективних методів активації системи кровообігу (венозної і лімфатичної циркуляції). IMPRESS-240 дозволяє регулювати час спокою, час накачування і час впливу, а також послідовність накачування і тиск в кожному відділенні (чобітка, халяви або рукава). Пресотерапія (або лімфодренаж) з успіхом коригує контури тіла і бореться з целюлітом, впливаючи на його основну причину - гіпоксію (кисневе голодування) і застій міжклітинної рідини (в цьому, на думку фахівців, основна причина некрасивою «апельсинової кірки»). Також пресотерапія сприяє хорошій циркуляції лімфи, яка стимулює захисні сили організму, підвищуючи його імунітет і стресостійкість. Ще один з приємних супутніх пресотерапії моментів - виражений тонізуючий ефект. В результаті ви не просто худнете, але і одночасно знаходите прилив енергії і працездатності.

Детальніше

«Вакуумно-роликовий масаж»

Липень 28, 2017

Дермотонія або вакуумно-роликовий масаж (Le Dermo V4) - так називається принципово новий метод лікування целюліту, який не має сьогодні аналогів в апаратної косметології. Що таке целюліт, сьогодні знають практично всі. А ось чому його улюбленими зонами стають головним чином стегна, живіт, сідниці? - Відповідь на це питання стало науковим відкриттям. Причому сталося це подія відносно недавно. У 1995 році французький доктор Серж Карагозьян виявив, що при порушенні певних процесів в шкірі утворюються так звані рефлекторні дермалгіческіе зони. Зокрема, "целюлітні" ділянки шкіри - це видимий відповідь організму на збої в роботі вегетативної нервової системи. Що ж пропонує дермотонія. Принципово нову концепцію лікування целюліту, засновану на рефлексотерапії. Визначаються уражені ділянки шкіри - зазвичай вони холодні на дотик, хворобливі. Потім за допомогою особливого масажу, який виконується на спеціальному апараті Le Dermo V4, впливає на дермалгіческіе зони. Усувається не тільки саме захворювання, а й функціональні порушення в хребті.

Детальніше