Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Антицелюлітний масаж

Липень 28, 2017

Не секрет, що для багатьох жінок целюліт стає справжньою проблемою. Боротьба із зовнішніми проявами целюліту, а також з причинами його виникнення повинна вестися активно і, що важливо, професійно. Сьогодні вибір антицелюлітних засобів досить широкий - це мазі, креми, косметологічні процедури і безліч інших. В нашій студії краси «Твоя територія» практикується комплексний підхід до лікування целюліту, який включає в себе корекцію причин целюліту, нормалізацію харчування і способу життя, використання косметологічних методик і антицелюлітний масаж. Вплив на основні проблеми. Відомо кілька стадій формування целюліту. Найбільш ранні стадії характеризуються короткочасними порушеннями і малосимптомно течією. Чим раніше буде проведено лікування, тим простіше і швидше відбувається позбавлення від целюліту. Відомо, що при целюліті формуються такі зміни в організмі: локальне збільшення розмірів жирових клітин, утруднення відтоку лімфи і крові, загальне порушення мікроциркуляції, зміна тонусу шкіри. Антицелюлітний масаж впливає на глибинні структури шкіри, підшкірно-жирову клітковину, м'язи. Крім того, за допомогою нього проводиться профілактика патологічного розростання сполучної тканини, зовнішнім проявом чого є специфічна «апельсинова кірка» на шкірі. За умови високої кваліфікації фахівця, грамотно спланованого лікування целюліту і якісного використання антицелюлітного масажу відбувається комплексна дія на причини захворювання і його зовнішні прояви.

Види

Залежно від стадії розвитку целюліту, підбирається схема терапії. Загальний антицелюлітний масаж сприяє посиленню відтоку лімфи, відновлює активність лімфатичних і кровоносних судин. Для досягнення цих цілей він включає в себе погладжування і розтирання, виконані у напрямку розташування лімфатичних судин. Ефективним доповненням є локальна дія. Локальний масаж активізує лімфатичні колектори, підсилює розпад жирів, нормалізує обмінні процеси в шкірі і підшкірно-жирової клітковини. Він включає в себе погладжування, розтирання і розминання, які лікар здійснює безпосередньо в проблемній зоні. Для виведення токсинів і поліпшення стану шкіри використовується антицелюлітний масаж з медом, екстрактами лікарських рослин або іншими косметичними та лікувальними засобами.

Після процедури антицелюлітного масажу

Не слід думати, що антицелюлітний масаж стане панацеєю від цього захворювання. Тільки комплексний підхід дозволить Вам позбутися целюліту максимально повно. Ефектами вважаються відновлення кровопостачання і відтоку лімфи з проблемної зони, зменшення обсягу підшкірно-жирової тканини, підвищення еластичності і пружності шкіри. Важливо, що після використання спостерігається поліпшення рельєфу фігури, зовнішня привабливість шкіри. Багато пацієнтів відзначають, що після застосування у них поліпшується загальний статус організму, підвищується працездатність, поліпшується настрій. Стандартний курс складається з десяти процедур, однак деяким пацієнтам може знадобитися більше для досягнення результату. Боротьба з целюлітом не обмежується лише процедурами антицелюлітного масажу, якщо після стабілізації стану Ви повернетеся до колишніх звичок і способу життя, захворювання повернеться. Наші фахівці розроблять для Вас індивідуальні рекомендації, що дозволить закріпити досягнутий ефект і зберегти його надовго. Серед рекомендацій ви зустрінете і необхідність профілактичного застосування курсу протягом року.