Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Укладання

Липень 25, 2017

Здавалося б, навіщо чоловікам кошти для укладання? Адже там начебто і укладати-то нічого. Жінки, які так думають, мабуть, не знайомі ще з досить новим напрямком в індустрії краси як чоловічий стайлінг. А й справді, сучасні чоловіки теж намагаються крокувати в ногу з модою і косметичних засобів по догляду за волоссям та їх укладанні використовують не менше, ніж представниці прекрасної статі.

Справа в тому, що зараз в моді не тільки короткі спортивні чоловічі стрижки, але також і подовжені і навіть довге волосся. Догляд за зачіскою на довге волосся набагато складніше і вимагає обов'язкового використання різних засобів для укладкі.Ассортімент засобів для укладки, розроблених спеціально для чоловіків, досить широкий. Насправді, чоловіки використовують ті ж самі віск, гелі, аерозолі, креми, муси, що і жінки.

Почнемо, мабуть, з мусів. Муси зазвичай використовуються для укладання короткого волосся (наноситься на трохи вологе волосся, можна поєднувати з укладанням феном). Муси розрізняються між собою за ступенем фіксації (від нормальної до сильної фіксації). Варто відзначити, що не варто зловживати мусом сильної фіксації, якщо у Вас сухе волосся, так як такий засіб сильно сушить волосся.

Якщо ж у Вас саме сухе волосся, то варто віддавати перевагу укладанню за допомогою гелю (без вмісту спирту) або воску. Такі засоби для фіксації також ідеально підходять для коротких стрижок, і наносяться вони на сухе волосся. До речі, щоб домогтися ефекту вологої укладання, можна нанести гель на мокре волосся. Для виділення окремих пасом, а також для створення блиску відмінно підійде віск для волосся.

Якщо Ваша мета - приборкати неслухняні кучері і зафіксувати зачіску на весь день, то ідеальним варіантом в цьому випадку буде вибір помади для волосся середньої фіксації. Помаду для укладання можна наносити як на вологі, так і на сухе волосся.

Серед чоловіків також дуже популярні різні креми для укладання (підходить для короткого волосся і волосся середньої довжини). Подібні креми не тільки фіксують зачіску, але також завдяки вмісту в них масел живлять і зволожують волосся. Плюс до цього, крем хороший тим, що не дивлячись на сильну фіксацію, він зберігає еластичність зачіски, вона виглядає жваво і природно.

Новинкою в сфері чоловічого стайлінгу є акваспрей для укладання волосся. Акваспрей відрізняється сильною фіксацією і зазвичай наноситься на коріння волосся для створення обсягу зачіски. Зазвичай до складу спреїв входять різні вітаміни і поживні речовини, які сприяють зволоженню і відновленню структури волосся.

І нарешті, ще одним з популярних серед чоловіків засобів для укладки є моделює паста. Паста може наноситься на мокрі, вологі або сухі волосся в залежності від бажаного результату. Паста ідеально підійде для тонкого волосся для створення наїжаченого ефекту.