Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Стрижка вусів і бороди

Липень 25, 2017

З давніх-давен борода і вуса надавали чоловікові мужність і солідність. Чоловік з бородою і вусами виглядає набагато старшою за свої роки, що дає можливість молодій людині відчути себе дорослим чоловіком. У зрілому віці борода чи вуса теж можуть послужити чоловікові хорошу службу, оскільки її сбривание дає йому можливість відчути себе молодше. Це спрацьовує чисто психологічно.

Крім того, відштовхуючись від здавна сформованого стереотипу бородатого мудреця - старця, навіть молода людина, нехай навіть з невеликою борідкою автоматично сходить за інтелектуала. Густота і жорсткість волосся бороди і вусів різна, тому, перш ніж вибирати форму бороди відповідно до рисами обличчя, треба врахувати і цей фактор. Борода і вуса не тільки роблять людину своєрідним, але можуть використовуватися і для того, щоб приховати дефекти особи або змінити його форму. Ось чому вибір форми бороди і вусів повинен бути строго індивідуальним.

Наприклад, кругле обличчя коректується бородою від скроні до скроні, подовженої форми. Вуса при цьому повинні бути середнього розміру з опущеними вниз кінцями. Трикутне обличчя, звужене донизу, вимагає округлої бороди у формі підкови або квадрата, щоб розширити нижню частину обличчя і надати підборіддю більш масивний вигляд.

Видовжене обличчя коректується широкою округлою або овальною бородою. Не рекомендується носити еспаньйолку або конусоподібну бороду, так як вони візуально ще більше подовжують обличчя.

рапецієвидне особа коригується бородою, яка візуально звузити його в області нижньої щелепи. Для цього, наприклад, підійде борода типу "каре".

Залежно від кольору шкіри, волосся, навіть зростання, майстер порадить, яка форма для Вас буде оптимальною:

- клиноподібна;

- «Жабо»;

- широка;

-трапециевидная;

- «лопаткою»;

- вузька.

Форма вусів може варіюватися, але, в цілому, повинна відповідати формі бороди. Психологи стверджують, що за формою вусів можна визначити характер людини і дізнатися, наслідує він кумирам, чи слід модним течіям або дотримується своїх поглядів, зберігаючи індивідуальність. Створити бажаний імідж Вам із задоволенням допоможуть майстри студії краси "Твоя територія".