Понеділок - неділя
9.00 - 21.00

м. Київ, вул. Антоновича 21А

Фарбування

Липень 25, 2017

В наші дні індустрія краси не поділяє споживачів за статевою ознакою. Сучасний спосіб життя диктує необхідність добре виглядати і жінкам і чоловікам. Тому чоловіче фарбування волосся - це не обов'язково прерогатива представників екстремальної молоді або метросексуалів. Якщо ви представник сильної половини людства, майстри студії краси «Твоя територія» порекомендують вам потрібний відтінок, а також допоможуть позбавитися від сивини. Фарбування, вироблене різні методами, допомагає освіжити стрижку, приховати недоліки кольору або структури волосся, а також розставити необхідні акценти. Найпопулярніші методи фарбування волосся в чоловічих стрижках це: тонування окремих пасом (найбільш затребуваний варіант - тонування чубчика), метод «Балаяж» для фарбування кінчиків (для короткого волосся можна вибирати як спокійні, так і контрастні відтінки), метод «Треш» (вільний і недбалий стиль фарбування), колорування, а також повне фарбування хімічними барвниками для зафарбовування сивини.

Що стосується вибору тону, то як вже було зазначено раніше, це можуть бути яскраві контрастні відтінки або ж відтінки, наближені до натуральних. Яскраві тони допомагають зробити сильні акценти в зачісці, в той час як спокійні тони оживляють зачіску, надають блиск і обсяг. В принципі можна тонувати все волосся, хоча зараз найбільш популярним варіантом є тонування окремих пасом.

Метод фарбування, як правило, підбирається в залежності від текстури і густини волосся. Наприклад, для тонких і рідкісних волосся ідеально підійде метод «Балаяж» або «Треш». При це стрижка виконується на коротке волосся. Також подібне фарбування кінчиків помітно пом'якшує риси обличчя.

Що стосується зафарбовування сивини, то в цьому випадку підбирається відтінок барвника «тон в тон». Щоб виглядати молодше, рекомендується проводити мелірування волосся (використовується хімічний барвник на тон світліше натурального кольору волосся).

Ще одне достатню новий напрямок в чоловічій стрижці - це створення візерунків, які зазвичай вистригаються машинкою і ножицями. Акцент на візерунку можна створити за допомогою контрастного фарбування. Наприклад, існує варіант узору у вигляді футбольного кулі, частина ділянок секторів якого забарвлюється більш світлими відтінками.

Тепер поговоримо про фарбування подовжених і довгого волосся у чоловіків. В даному випадку не рекомендується використовувати яскраві відтінки, волосся будуть виглядати неприродно. Краще зробити перевагу легкому тонуванню темного волосся або ж неяскравому мелірування (оптимальний варіант, коли колір мелірування і ествественно колір відрізняються лише на один тон). Тонування допоможе зробити колір волосся більш насиченим, в той час як мелірування додасть зачісці форму і об'єм.

Найбільш популярними відтінками для фарбування подовженого волосся є натуральні світлі відтінки (для додання ефекту знебарвленого сонцем волосся), а також шоколадні відтінки або відтінок темного меду.